• Dream Team U-13 nadrabia zaległości...

Dream Team U-13 nadrabia zaległości...

22 lutego 202212-

W piątkowy wieczór podopieczne sztabu trenerskiego Michał Zalewski&Kacper Zalewski ruszyły w bój z drużyną UKS-u Akademia Gortata Łódź, która była w ubiegłorocznym sezonie nad Basketem (VI-VII), mowa o rozgrywkach U-12, ale w pierwszym spotkaniu w wyższej kategorii młodziczek U-13 (rocznik 2009 i młodsze), to aleksandrowianki zdobywają Łódź i wygrywają po bardzo dobrym meczu - 52:62...

Więc emocje były zagwarantowane!

Spotkanie rozpoczęło się od dominacji gości (0:10), lecz nic nie złamie naszych Basketek, które powolutku rozkręcały się, by rozpocząć show od pierwszego gwizdka II kwarty! <3 Rewanżujemy się łodziankom run-em 13:0 i rozpoczynamy marsz po zwycięstwo! <3

Konsekwentnie kontynuujemy w drugiej połowie dobrą grę obronną i w ataku, a kwintesencją znakomitej postawy aleksandrowskich koszykarek, była ostatnia IV część! Brawo WY <3

Za piątkowy wieczór dziękujemy drużynie trenerek Lidii Niedzielskiej i Olgi Urbanowicz, a gratulujemy Dream Team-owi U-13, który mimo braków zdrowotnych pokazuje, że potrafi grać w basket i rywalizować z każdym na etapie młodziczek! Dziękujemy <3

XIV kolejka młodziczek U-13 25.02.2022 r. godz.18.00 Hala SP 1 ul. Waryńskiego 22/26 Aleksandrów Łódzki

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - UKS Akademia Gortata Łódź 72:56 (12:19, 20:10; 16:12, 24:15) statystyki, tabela.

Za tydzień również w piątek czekają nas kolejne emocje i nadrabianie zaległości, tym razem z IX kolejki. Podejmujemy w Mieście Sportu drużynę ze Strykowa, start o godzinie 17.00! Trzymamy mocno kciuki <3