• Trener Piotr poprowadzi Kadrę Polski U-18K!

Trener Piotr poprowadzi Kadrę Polski U-18K!

06 stycznia 201812-

Trener Piotr Rozwadowski kontynuuje przygodę z Reprezentacjami Polski! Brawo, gratulujemy :)

Zarząd Polskiego Związku Koszykówki zatwierdził uchwałą nominacje na trenerów młodzieżowych reprezentacji Polski w pionie żeńskim i męskim na rok 2018! Oczywiście niezastąpiony analityk statystyk koszykarskich trener Piotr otrzymał kolejną misję związaną z Reprezentacją U-18K :)

Przypomnijmy trener Piotr Rozwadowski związany jest z naszym klubem od dwóch sezonów, gdzie rozpoczynał pracę z młodziczkami rocznika 2003 oraz kadetkami rocznika 2001, a w sezonie 2017/2018 objął bardzo ważną funkcję trenera Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim odpowiedzialnego za pierwsze oraz drugie klasy o profilu koszykarskim!

Pracuje z rocznikami 2000/2001 prowadząc grupę juniorek młodszych U-18 uzupełniany cykl szkoleniowy rozgrywkami II Ligi Kobiet.

Sztab szkoleniowy Reprezentacji Polski U-18K;

I trener Maciej Gordon

II trener Michał Snochowski, przypomnijmy karierę trenerską rozpoczął w naszym klubie UKS Basket Aleksandrów Łódzki, gdzie również początek swojej pracy, to grupa młodziczek U-14. Wraz z świętej pamięci trenerem Tomaszem Rosparą zdobyli Mistrzostwo Polski Szkół Ponadgimnazjalnych oraz wywalczyli z Team-em rocznika 1996 i młodsze V miejsce w Mistrzostwach Polski U-18K, pamiętny wyjazd do Żyrardowa :) Pozdrawiamy!

III trener Piotr Rozwadowski

Gratulujemy Panom i życzymy udanych startów w ME U-18K!

Trzymamy za Was kciuki :)

Nominacje