• Basketki przełamują złą passę!

Basketki przełamują złą passę!

04 grudnia 201612-

Długo kazały nam czekać na wygraną Basketki reprezentacyjnej drużyny UKS-u, sześć kolejek i prawie dwa miesiące podopieczne sztabu trenerskiego Piotr Neyder i Edyty Koryzna nie potrafiły uwierzyć w swoje umiejętności i przełożyć ciężkie treningi na płynną grę w obronie i ataku, ale wyjazd do Gorzowa Wielkopolskiego pokazał, że warto czekać :)

Od pierwszych minut trudny teren gorzowskiej hali PWSZ sprzyjał naszym aleksandrowskim koszykarkom, które grając z młodszymi koleżankami wykorzystywały każdy błąd przeciwniczek w obronie! Zmotywowane Basketki zagrały bardzo poprawny mecz w obronie i to był klucz do wygranej!

Brawo! Gratulujemy!

Po prawie 8 tygodniach "suszy" zwycięstw w kilku słowach wyróżnijmy dobrą postawę naszych koszykarek.

W meczu w Gorzowie Wielkopolskim przebudza się nasza centerka Weronika Telenga (27 pkt., 21 zbiórek, 4 asysty, 5 przechwytów, 2 bloki i eval 46!), która bezapelacyjnie panowała w "pomalowanym", jako najlepsza zdobywająca punkty i najlepiej broniąca naszej drużyny!

Cieszy powrót do formy Izabeli Zdrodowskiej (14 pkt., 6 zbiórek, 3 asysty, 2 przechwyty, 1 blok i eval 20!), jeszcze tylko czekamy na wsparcie w obronie i będzie ok :) kolejną Basketką, którą wyróżnimy będzie młoda Martyna Leszczyńska (13 pkt., 10 zbiórek, 1 asysta, 3 przechwyty i eval 14!) strasznie poobijana, ale dzielnie walcząca... nasza kapitan Ewa Canert (8 pkt., 3 zbiórki, 1 asysta, 4 przechwyty i eval 12!) wraca na "dobre tory"!

Oczywiście postawa pozostałych Team-u trenera Piotra i Edyty zasługuje na pochwałę i była bezcenna do pewnej wygranej! Brawo! Gratulacje!

X kolejka I Ligi Kobiet (grupa B)

AZS AJP II Gorzów Wielkopolski - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 89:61 (13:23, 19:24; 9:24, 20:18) statystyki, tabela.
Za tydzień czekamy na kolejne przełamanie i wygraną we własnej hali, gdzie zmierzymy się z drużyną z Jeleniej Góry!
Kolejka XI 10.12.2016 r. godz.17.30
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
Serdecznie zapraszamy do hali MZS przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzki!