• Mecz przyjaźni dla Gospodyń...
image

Mecz przyjaźni dla Gospodyń...

02 listopada 201912-

W miniony czwartek podopieczne trenerów Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej oraz Grzegorza Andryszczaka (UKS/LUKS) dokończyły trzecią kolejkę rozgrywek młodziczek młodszych U-13, w której zmierzyły się z zaprzyjaźnioną drużyną z Miasta Pabianic...

Pierwszy mecz trenerki Eleny i uzdolnionej Basketki Tatiany Redłowskiej po powrocie ze Stanów Zjednoczonych, gdzie świętowały znakomity występ Tatiany podczas Camp-ów Marcina Gortata (między innymi udział w meczu Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers, zwiedzanie Walt Disney World Resort) :)

Od pierwszych minut spotkania zarysowała się zdecydowana przewaga fizyczności koleżanek z Pabianic, dominacja podkoszowa przełożyła się na wynik I kwarty - 25:15. W kolejnych częściach rywalizacji nie byliśmy w stanie przebić się w walce podkoszowej, ale ambitnie dotrwaliśmy do końca :)  

Cieszy powrót Basketki Wiktorii Jóźwik i kontuzjowanych Marty Menkarskiej oraz Nicoli Piątczak :)

Gratulujemy zaprzyjaźnionym pabianiczankom wygranej, a słowa podziękowań ślemy do Basketek za wolę walki i zaangażowanie!

III kolejka rozgrywek młodziczek młodszych U-13

PTK CIS Multis Multum Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 87:51 (25:15, 23:10; 21:14, 18:12) statystki, tabela. 

Czas na małe podsumowanie początku sezonu 2019/2020. W miesiącu październiku mimo kontuzji potrafiliśmy wygrać dwa spotkania (ŁKS KK Łódź, ILUKS Lider Tomaszów Mazowiecki), oczywiście decydujące spotkanie o układzie tabeli grupy B po pierwszej rundzie fazy zasadniczej przed nami (16.11.2019 r. - Basket 4EVER Ksawerów), ale już dziś trzeba zadbać o systematyczność podczas treningów i koncentracji na walce z przełamywaniem swoich słabości! Głowa do góry i walczymy! Never give up!

Przypomnijmy zasady rozgrywek młodziczek młodszych U-13, w których wystartowało 12 drużyn podzielonych na dwie grupy A i B. Drużyny z miejsc 1-3 w każdej grupie awansują do „grupy mistrzowskiej”, pozostałe zagrają w „grupie o miejsca 7-12”. Grupa mistrzowska (o miejsca 1-6) system rozgrywek: „każdy z każdym”, mecz i rewanż, z zaliczeniem meczów między zainteresowanymi drużynami z fazy zasadniczej (każda drużyna rozegra 6 meczów – po 2 z trzema drużynami z drugiej grupy). Drużyny z miejsc 1-2 awansują do meczu finałowego, drużyny z miejsc 3-4 – do meczu o III miejsce. Grupa o miejsca 7-12 system rozgrywek: „każdy z każdym”, mecz i rewanż z zaliczeniem meczów między zainteresowanymi drużynami z fazy zasadniczej (każda drużyna rozegra 6 meczów – po 2 z trzema drużynami z drugiej grupy). Terminy kolejek fazy drugiej: 1.02, 15.02, 29.02, 14.03, 28.03, 4.04.

Trzymamy mocno kciuki, a już dziś serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie naszych Basketek (UKS/LUKS), które odbędzie się w naszej Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w sezonie 2019/2020! Zagramy z łodziankami ze Szkoły Podstawowej nr 189, które trenują w klubie AKS SMS Łódź. Startujemy o godzinie 11.00, do zobaczenia :)

GO UKS/LUKS GO!