"Maluchy w gazie"! :)

20 marca 201712-

Podopieczne trenerki Elen Redłowskiej-Agafonnikovej i trenera Jakuba Głuszka turniejem w Mieście Sportu Aleksandrowie Łódzkim zakończyły rundę zasadniczą rozgrywek żaczek U-12 rocznik 2005 i młodsze.

W ostatnim turnieju Basketki spotkały się z koleżankami ze Zgierza i Strykowa, gdzie zaszalały i wygrały obydwa spotkania! Powoli wychodząc z kryzysu zdrowotnego Team-u UKS-u trenerzy Elena i Jakub mogli pozwolić sobie na ustawienie aleksandrowskiej drużyn z kilkoma liderkami w składzie :)

Rywalizacja z młodszymi koleżankami za miedzy - Zgierza pokazała potencjał strzelecki naszej drużyny, gdzie aż osiem Basketek zapunktowało, w tym cztery zakończyły spotkanie z podwójną zdobyczą punktową! Brawo :)

Wartym podkreślenia był fakt debiutu Lenki Weiner kolejnej Basketki z rocznika 2007! Gratulujemy :)

Turniej żaczek U-12 w Aleksandrowie Łódzkim

SK Mag-Rys Zgierz - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 8:89 (0:28, 0:23, 0:20, 8:18) statystyki.

W drugim spotkaniu zmierzyliśmy się z drużyną ze Strykowa, która dzielnie walczyła przez całe 40 minut, ale Basketki nie odpuściły i ku uciesze kibiców-rodziców odnotowują kolejną wygraną kończącą rundę zasadniczą! Gratulacje!

Ponownie wszystkie aleksandrowskie koszykarki stanęły na wysokości zadania i wygrywają bardzo wyrównane spotkanie potwierdzając aspiracje do grona drużyn walczących w niedalekiej przyszłości o wyższe cele! Brawo :)

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - TK Basket Stryków 67:51 (12:17, 15:7, 15:9, 25:18) statystyki.

Podsumowanie rundy zasadniczej. Podopieczne z roczników 2005/2006/2007 trenerów Eleny i Jakuba kończą przygodę w rozgrywkach żaczek U-12 z bilansem 5 wygranych i 8 porażkach, co przekłada się na IX miejsce w tabeli. Mimo przeciwności losu, z ciągłymi problemami zdrowotnymi jesteśmy z Was dumni, że poradziłyście sobie! Najważniejsze byście poprzez ciężką pracę na treningach dawały sobie impulsy radości z uprawiania kochanej koszykówki :) Brawo! Dziękujemy :)

W najbliższą sobotę spotykamy się ponownie w hali MZS przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie zorganizujemy Finał C, w którym zmierzą się Basketki z koleżankami z Łowicza i Strykowa!

Serdecznie zapraszamy!

GO Basket GO!