• Wspaniała passa trwa! Żaczki niepokonane od 6 spotkań :)

Wspaniała passa trwa! Żaczki niepokonane od 6 spotkań :)

08 kwietnia 201812-

Szkolenie, szkolenie i jeszcze raz szkolenie, mamy kolejną niepokonaną grupę młodzieżową w woj. łódzkim!

Niewiarygodne wyczyny osiągają trenerzy wraz z Basketkami najmłodszych drużyn aleksandrowskiej koszykówki! Dopiero co wczoraj informowaliśmy Państwa o popisach najmłodszych jak dotąd niepokonanych skrzatkach, a dziś nadszedł czas na pochwalenie się kolejną grupą z Miasta Sportu, która znakomicie radzi sobie w sezonie 2017/2018!

Doświadczenie zebrane w mijającym sezonie w rozgrywkach młodziczek konsekwentnie wykorzystują nasze żaczki, czyli Basketki rocznika 2006 i młodsze, które nie tylko są niepokonane w lidze, ale również imponują w zdobyczach punktowych! Gratulacje :)

W niedzielne przedpołudnie wyruszyły podopieczne trenera Jakuba Głuszka na pierwszy turniej wyjazdowy, który odbył się w Mieście Łowicz...

W swoim pierwszym meczu zmierzyły się z łodziankami z drużyny ŁKS KK Kobiet, które prowadzi trenerka Daiva Jodeikaite. Od pierwszych minut Basketki narzucając swój styl gry, czyli dobra obrona połączona z zespołowym zdobywaniem punktów! Po pierwszej kwarcie w pełni zaangażowane podopieczne trenera Jakuba wypracowują 20-punktową przewagę, ale aleksandrowskie koszykarki nie zwalniają tempa i dokładają koleje 18 tracąc jedynie 2 oczka w pierwszej połowie! Rewelacja :)

Po chwili odpoczynku Team z Miasta Sportu kontynuuje dokonania z pierwszych dwóch kwart i ostatecznie kończy spotkanie pewnym zwycięstwem! Co najważniejsze, które zostało osiągnięte przy udziale każdej Basketki! Brawo WY :)

Mecz nr 2 turnieju żaczek U-12 (organizator Miasto Łowicz)

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź 81:14 (22:2, 18:0; 29:5, 14:7) statystyki

W kolejnej rywalizacji młode-gniewne z Aleksandrowa Łódzkiego zmierzyły się z gospodyniami, bardzo niewygodnym przeciwnikiem, trudnym do zatrzymania, ale i tym razem dzielnie poradziliśmy sobie znakomicie otwierając pierwszą kwartę 11:30! W kolejnych odsłonach konsekwentnie kontrolowaliśmy spotkanie dokładając małe punkciki w każdej z kwart :) ostatecznie odnotowujemy szóstą wygraną z rzędu! Gratulacje :)

Mecz nr 2 turnieju żaczek U-12 (organizator Miasto Łowicz)

UMKS Księżak Łowicz - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 62:106 (11:30, 15:22; 16:22, 20:32) statystyki

Dziś gorące podziękowania kierujemy do wszystkich dzielnych aleksandrowskich koszykarek, które ponownie swoim zaangażowaniem w grze obronnej stwarzają przewagę, którą wykorzystują w akcjach podkoszowych! Aż jedenaście z nich punktowało, oto nasze gwiazdeczki Tatiana Redłowska (28 pkt.+33) łącznie 61 oczek, kapitan Wiktoria Mikuła (18+24) 42 pkt., Zosia Śmigiel (13+20) 33 pkt., Nicola Piątczak (8+9) 17 pkt., Martyna Grzelak (2+10) 12 pkt., Oliwia Radziszewska (7+4) 11 pkt., Józefinka Grzanek (1+2) 3 pkt., Wiktoria Białecka 2 pkt., Zuza Jagielska 2 pkt., Natalia Błaszczyk 2 pkt., Marta Menkarska 2 pkt., niestety nie udało się zdobyć punktów, ale wspaniale walczyły w obronie Antosia Kowalska oraz Amelka Kupczyk! Brawo WY :)

Podziękowania dla rodziców i ich członków rodzin :)

Drużyną z Łowicza oraz Łodzi również dziękujemy za dzielną postawę!

Za tydzień Basketki wypoczywają, by 22 kwietnia 2018 r. zmierzyć się we własnej hali z bełchatowiankami oraz skierniewiczankami :)

Do zobaczenia :)