• Dream Team U-15 przebudza się z końcem Starego Roku <3
image

Dream Team U-15 przebudza się z końcem Starego Roku <3

19 grudnia 202112-

W niedzielne przedpołudnie podopieczne trenerów Dariusza Raczyńskiego i Kacpra Nowowiejskiego wyruszyły do Kutna, by w ostatnim spotkaniu w Starym Roku 2021 dograć drugie spotkanie rundy rewanżowej rozgrywek w ramach kadetek U-15 (rocznik 2007 i młodsze)...

Rywalizacja z drużyną KS Sirmax Kutno miało dać odpowiedź jak poradzimy sobie z kilkoma brakami w składzie, a jednocześnie jak zagramy po blamażu w pojedynku z ksawerowiankami?!

I kwarta

Pierwsza odsłona pokazuje, że grając z kutniankami potrafimy wejść na wyższy level w każdym elemencie koszykarskim, defensywnym i ofensywnym! WRESZCIE realizujemy założenia przedmeczowe! Ciśniemy, zastawiamy, zbieramy, komunikujemy się, by zatrzymać ataki kutnianek na 8 oczkach! MOŻNA, można!

Ostatecznie po dobrej grze otwieramy spotkanie z przewagą trzech punktów...

II kwarta 

Koncert, w wykonaniu Basketek rocznika 2007 i młodsze, odważna gra przynosi zmierzone efekty! Takie chcemy Was oglądać i oklaskiwać, gdzie obroną wygrywacie spotkanie, zaangażowaniem, wolą walki! Brawo WY! Uwierzcie we własne umiejętności, bo możecie grać jak równy z równym z każdym! Pamiętajcie o tym!

Dokładamy 14 oczek do przewagi i na dłuższą przerwę schodzimy przy wyniku 14:33...

III kwarta

Potwierdza dobrą dyspozycję podopiecznych coach-ów Dariusza&Kacpra, zwiększamy przewagę o kolejne 8 punktów! <3

IV kwarta

Należy do zmienniczek, które dzielnie kontrolowały wynik spotkania, by ostatecznie cieszyć się z drugiej wygranej w sezonie 2021/2022!

Podziękowania dla drużyny trenera Adama Pawłowskiego za ambitną postawę, a Basketkom z Miasta Sportu gratulujemy dobrej formy z końcem Starego Roku 2021 i z nadzieją przystępujemy na występy w styczniowych spotkaniach!


Kolejka IX rozgrywek kadetek U-15 19.12.2021 r. godz.11.00 Hala SP 9 ul. Władysława Jagiełły 6 Kutno.

KS Sirmax Kutno - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 42:63 (8:11, 6:22, 8:16, 20:14) statystyki, tabela

Korzystając z okazji pragniemy Dream Team-owi U-15, ich Rodzicom i Rodzinom złożyć życzenia bożonarodzeniowe, dużo radości i siły na pokonywanie wszelkich przeciwności losu! Wesołych Świąt <3

GO BASKET GO!