• Dream Team U-17 zadebiutował w sezonie 2022/2023 w Toruniu <3

Dream Team U-17 zadebiutował w sezonie 2022/2023 w Toruniu <3

04 października 202212-

Co prawda uczennice SMS-LO Aleksandrów Łódzki klasy pierwszej oraz drugiej o profilu koszykarskim wystartowały już z nowym sezonem 2022/2023 reprezentując nasze województwo, powiat i Miasto Sportu podczas sobotniego wygranego spotkania w ramach rozgrywek II Ligi Kobiet, gdzie się ogrywają, tak oficjalnie debiut w kategorii juniorek młodszych U-17 (rocznik 2006 i młodsze) nastąpił dziś 4 października 2022 r. w pojedynku wyjazdowym w Toruniu...

Podopieczne sztabu trenerskiego Inny Kochubei (przygotowanie koszykarskie), Jakuba Wróblewskiego oraz Karola Stańczyka (odpowiedzialnych za przygotowanie motoryczne), mimo braków kadrowych wyruszyły na podbój Torunia. W pierwszym pojedynku broniące III miejsca w Polsce sezonu 2021/2022, SMS-ianki rozpoczęły rywalizację z drużyną MMKS Katarzynki Energa Toruń od zbilansowanej gry i zaangażowania każdej z aleksandrowskich koszykarek! <3

Konsekwentnie wykorzystywały przewagę fizyczną nad młodszymi koleżankami ze stolicy województwa kujawsko-pomorskiego, w efekcie po pierwszej odsłonie prowadzimy - 12:29!

W kolejnych odsłonach trenerka bardzo rotowała składem, mając na uwadze październikowy maraton, w którym Dream Team U-17 z Miasta Sportu zagra, aż dziewięć spotkań (II LK - 5, U-17 - 4), więc bardzo intensywnie!

Trener gości Tomasz Urban wspierany przez zaprzyjaźnionego trenera Tomasza Sadowskiego, przy okazji serdeczne pozdrowienia dla mamy i Rodzinki Trzymkowskich, wraz z toruniankami, z każdą minutą nabierały pewności siebie i w drugiej i czwartej grały jak równym z równym, ale to umiejętności koszykarskie zadecydowały o wyniku końcowym!

Dziękując za grę toruńskiej ekipie, gratulujemy sztabowi trenerskiemu i Basketkom rocznika 2006 i młodsze, które dziś potwierdzają w pięknie odnowionej Hali "Spożywczaka" przy ul. Grunwaldzkiej 33/35 jak należy trenować i pokonywać swoje słabości, każdego dnia!

Brawo za znakomitą grę w ataku i ciut słabszą w obronie :), dobrą skuteczność rzutową dystansową (7 celnych trójeczek) oraz półdystansową 8 skutecznych akcji, za kilka znakomitych kontr i co bardzo ważne dzielenie się piłką! Brawo WY <3

Dziś zagraliśmy dla wszystkich nieobecnych - Angel, Dobrusi, Jany, Lilii, Natalii, Neli, Olci <3

I kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-17 Hala VIII Liceum Ogólnokształcące, Toruń, ul. Grunwaldzka 33/35 4.10.2022 r. (wtorek)

MMKS Katarzynki Energa Toruń - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 57:90 (12:29, 19:20; 10:24, 16:17) statystyki, tabela.

Dream Team U-17 wyjdzie na parkiet jeszcze, w tym tygodniu, gdzie w ramach rozgrywek II Ligi Kobiet zadebiutujemy we własnej Hali SMS-LO Aleksandrów Łódzki, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 w najbliższą niedzielę o godz.19.00! Na swój debiut w ramach rozgrywek juniorek młodszych w Mieście Sportu musi zaczekać do czwartku 13 października, gdzie przyjedzie drużyna MKS Basket 25 Bydgoszcz, a zagramy również o godzinie 19.00!

Trzymamy mocno kciuki <3