• Dream Team U-11 zrobił sobie prezent pod choinkę! <3

Dream Team U-11 zrobił sobie prezent pod choinkę! <3

18 grudnia 202212-

Podopieczne trenera Kacpra Nowowiejskiego, czyli najmłodsze Basketki Rodziny UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki zakończyły grudniowe granie wyjeżdżając na Turniej skrzatek U-11 do Łodzi, gdzie zmierzyli się z dwoma ośrodkami, gospodyniami SuperDrób Widzewem Łódź oraz UKS-em Orlik Ujazdu...

Turniej w Łodzi rozpoczął pojedynek Basketek z gospodyniami!

Zestresowane aleksandrowianki nie potrafiły "przebudzić się" w pierwszej połowie, ale ambitnie powalczyły w dwóch kolejnych kwartach! <3 Jak się później okazało, była to "przymiarka, rozgrzewka" do pierwszego zwycięstwa w sezonie 2022/2023! <3

IX kolejka rozgrywek skrzatek U-11 Hala Sportowa ul. Czajkowskiego 14 Łódź 17.12.2022 r. (sobota) godz.11.15

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - SuperDrób Widzew Łódź 6:25 (0:8, 2:2; 2:6, 2:9) statystyki.

W drugim spotkaniu w roli gospodyń wczuła się drużyna z Ujazdu, a Basketki "rozgniewane" niemrawym otwarciem Turnieju pokazują "pazurki"! <3 Od pierwszych minut skoncentrowane podopieczne trenera Kacpra już nie popełniają tylu błędów w obronie i przede wszystkim zaczynamy "łapać" skuteczność rzutową, co przekłada się już w pierwszej kwarcie, gdzie udaje się wyjść na 7 punktowe prowadzenie! <3 W kolejnej części nie zwalniamy tempa, wręcz przeciwnie z uśmiechem na twarzach powiększamy przewagę do kolejnych 22 oczek! <3 Jest MOC!

Druga połowa stała po znakiem obrony i troszeczkę braku skuteczności rzutowej z obydwu stron, ale ostatecznie, to najmłodsze Basketki rocznika 2012 i młodsze odnoszą pierwsze zwycięstwo sezonu 2022/2023! Przepiękny prezent sprawiły sobie same Basketki z Dream Team-u U-11! Brawo WY <3 Wielkie gratulacje! <3

UKS Orlik Ujazd - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 19:46 (5:12, 4:19, 7:6, 3:9) statystyki

W ostatnim spotkaniu widzewianki zmierzyły się z drużyną z Ujazdu, gdzie ostatecznie gospodynie odnotowują drugą wygraną w Turnieju.

SuperDrób Widzewa Łódź - UKS Orlik Ujazd 54:14 (12:6, 9:0; 21:2, 12:6) statystyki, tabela.

Podziękowania dla wszystkich uczestniczek Turnieju z trzech ośrodków Łodzi, Ujazdu i Miasta Sportu! Wesołych Świąt <3

Przed Dream Team-em U-11 zasłużony odpoczynek, przerwę świąteczną wykorzystają na regenerację i zebranie sił do nowych wyzwań niesionych z Nowym Roczkiem 2023! <3