• Dream Team U-13 wraca do domu z 4 wygraną z rzędu! <3

Dream Team U-13 wraca do domu z 4 wygraną z rzędu! <3

26 października 202212-

Z uwagi na wyjazd Sreberek z Dream Team-u U-12 trenera Michała Zalewskiego na Turniej w Szubinie, jeszcze raz gorące gratulacje. Zmuszeni byliśmy poprosić Człowieka Orkiestrę ujazdowskiej koszykówki Prezesa Marcina Kociębę, przy okazji pozdrawiamy, o zmianę terminarza i stąd nietypowo w środowe popołudnie podopieczne sztabu trenerskiego Dariusz Raczyński i Karol Stańczyk - Dream Team U-13 - wyruszył do Ujazdu, gdzie rozegrał IV kolejkę rozgrywek młodziczek U-13...

Spotkanie od pierwszych minut przebiegało pod dyktando aleksandrowskich SMOCZK-ów, które za sprawą zbilansowanej gry w ataku i obronie systematycznie budowały swoją przewagę! <3 Ozdobą była jeszcze "trójeczka" #18 Mai Stokowskiej <3 Brawo TY!

Pierwsza odsłona kończy się wynikiem 7:17! <3

W kolejnej części ponownie wykorzystujemy konsekwentnie agresywną obronę i szybkie przejście do ataku, dokładamy kolejne 11 oczek do przewagi! <3 W końcówce swoje show zalicza #5 Nina Stefańska <3 Brawo TY!

Po dwóch pierwszych kwartach schodzimy na dłuższą przerwę przy wyniku 15:36! <3

W trzeciej części nasza kapitan #6 Maria Sima (29 pkt. 2x3) szaleje i również ona "strzela trójeczkę" <3 Brawo TY!

Ale to praca całej aleksandrowskiej drużyny przynosi zamierzone efekty, każda wchodząca Basketka na parkiet z determinacją i wielkim zaangażowaniem dokłada cegiełkę do sukcesu! Brawo WY <3

Jesteśmy z Was dumni! <3

Dziękujemy za walkę koleżankom z Ujazdu, gratulując młodym-gniewnym czwartej wygranej z rzędu! <3

IV kolejka rozgrywek młodziczek U-13 grupa A Hala Gminnego Ośrodka Sportu I Rekreacji w Ujeździe ul. Rokicińska 6 26.10.2022 r. godz.17.30

UKS Orlik Ujazd - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 31:89 (7:17, 8:19, 6:28, 10:25) statystyki, tabela.

Już w najbliższą sobotę czas na pojedynek na szczycie grupy A, gdzie w Mieście Sportu spotkają się dwie niepokonane, jak dotąd drużyny Dream Team U-13 kontra ekipa z Ksawerowa! Startujemy o godzinie 10.00!

Trzymamy mocno kciuki! <3