• Reprezentacyjna drużyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

Reprezentacyjna drużyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

31 sierpnia 201712-

Nadszedł czas na oficjalną prezentację naszej eksportowej drużyny, wieńczącej sześcioletni cykl przygotowań poprzez klasy o profilu koszykarskim w Miejskim Gimnazjum w Aleksandrowie Łódzkim oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Aleksandrowie Łódzkim!

Sztab trenerski;

trener główny - Piotr Neyder

I trener przygotowania motorycznego - Piotr Milbrandt

II trener przygotowania motorycznego - Maciej Kosiak

Sztab medyczny;

lekarz główny - dr n. med - Dariusz Świniarski

I fizjoterapeuta - Żaneta Andrychowicz

II fizjoterapeuta - Paweł Karasiak

Skład drużyny I Ligi Kobiet w sezonie 2017/2018;

1. Natalia Danych (kapitan)
  2. Weronika Telenga
  3. Agnieszka Myślak
  4. Roksana Płonka
  5. Agata Maciejewska (absolwentka SMS LO Aleksandrów Łódzki)
  6. Marta Wieczyńska
  7. Patrycja Krzyszczak (uczennica III A SMS LO Aleksandrów Łódzki)
  8. Karina Skopińska (uczennica III A SMS LO Aleksandrów Łódzki)
  9. Natalia Łopińska
  10. Klaudia Dudek (uczennica III A SMS LO Aleksandrów Łódzki)
  11. Wiktoria Kośla (uczennica II A SMS LO Aleksandrów Łódzki)
  12. Martyna Leszczyńska (uczennica II A LO Aleksandrów Łódzki)
  13. Jessica Solak (uczennica II A SMS LO Aleksandrów Łódzki)
  14. Justyna Samulak (uczennica II A SMS LO Aleksandrów Łódzki)

Witamy serdecznie nowe twarze w Rodzinie Basketowa, życząc radości z każdego dnia!

Uwaga powyższe Basketki tworzą najmłodszą drużynę pierwszoligową w historii aleksandrowskiej koszykówki,

średnia wieku 18,78! Brawo WY :)

Aż 12 z nich, będzie reprezentować nasze Miasto Sportu w rozgrywkach U-22 (juniorek starszych), gdzie przypomnijmy w ubiegłym sezonie wywalczyliśmy w Gdyni najlepsze IV miejsce w Polsce w występach najstarszej grupy młodzieżowej!

Już dziś w imieniu drużyny aleksandrowskich Basketek zapraszamy serdecznie na V Memoriał im. Andrzeja Nowakowskiego, w którym będziecie mogli Państwo poznać nasz reprezentacyjny Dream Team :) startujemy 15-17.09.2017 r., szczegóły wkrótce.

Oficjalne pierwsze spotkanie rozgrywek przedsionka Basket Ligi Kobiet (ekstraklasy) odbędzie się 30 września 2017 r. (sobota) godz.18.00, będą to derby woj. łódzkiego, gdzie aleksandrowianki zmierzą się z pabianiczankami! Emocje zapewnione!

Trzymamy za Was mocno kciuki, życząc sukcesów sportowych w nowym sezonie 2017/2018!

GO I LK GO!