• Przebudzamy się w II dniu MPP, ale niestety, tym w pierwszej połowie! <3

Przebudzamy się w II dniu MPP, ale niestety, tym w pierwszej połowie! <3

14 stycznia 202312-

Po nieudanym początku półfinałowej rywalizacji Młodzieżowego Pucharu Polski zmierzyliśmy się z jednym z faworytów do Finału MPP oraz MMP U-19K ekipą - Szkoły Gortata Politechniki Gdańsk...

Mecz o "wszystko" bardzo zmobilizował najstarsze uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim, które świadome konsekwencji odpadnięcia z walki o obronę III miejsca MPP z poprzedniego sezonu zaczynają spotkanie od agresywnej postawy w obronie i wreszcie walki na tablicach! <3

Dobra pierwsza i druga kwarta zapowiadała walkę o pierwsze zwycięstwo, ale zabrakło konsekwencji w drugiej połowie, szkoda, bo wygrana, była zdecydowanie w zasięgu naszych ambitnych SMS-ianek :(

Niestety nie jesteśmy w stanie "ukryć" braku kontuzjowanych aleksandrowskich koszykarek :( ale walczymy do końca!

Gratulacje dla sztabu trenerskiego Adama Mullera i Michała Kowalskiego, a naszych Basketkom dziękujemy za "podniesienie się" i ambitną postawę w drugim dniu półfinałowym! <3

II dzień rywalizacji MPP U-19K Hala AJP ul. Chopina 52 Gorzów Wielkopolski 14.01.20MJ (godz.11.00)

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 63:84 (20:26, 16:15; 12:19, 15:24) statystyki.

Jutro walczymy o awans z poznaniankami z zespołu MUKS-u Poznań, "wystarczy" wygrać różnicą 26 punktów, start również o godzinie 11.00!