• Team trenerki Eleny walczy ze swoimi słabościami!

Team trenerki Eleny walczy ze swoimi słabościami!

14 stycznia 201912-

Podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej nadal bez zwycięstwa...

Młodziczki młodsze rocznika 2005 i młodsze zbierają bezcenne doświadczenie z silniejszymi przeciwnikami, ale co najważniejsze do liderek drużyny Tatiany Redłowskiej i Martyny Grzelak dołączają powoli kolejne Basketki, które przełamują swoje słabości! Brawo WY :)

W sobotni poranek wyruszyły do Miasta Bełchatowa, gdzie zmierzyły się z gospodyniami oraz łódzką drużyną UKS Szkoła Gortata. W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z ekipą trenerki Olgi Urbanowicz, która w pierwszych dwóch kwartach ustawiła aleksandrowski zespół - brak skuteczności rzutowej i problemy ze zbiórkami doprowadziły do wyniku pierwszej połowy 42:10 :( w kolejnych dwóch częściach rywalizacji było zdecydowanie lepiej :) aż dziewięć Basketek zdobyło punkty, co przy absencji chorobowej bardzo cieszy :)

XI kolejka U-13K

UKS Szkoła Gortata Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 74:47 (19:6, 23:4, 18:19, 14:18) statystyki

W drugim spotkaniu zagraliśmy z gospodarzem drużyną MUKS Bełchatów prowadzoną przez trenera Tomasza Wojciechowskiego. Po pierwszej kwarcie mieliśmy nadzieję na pierwsze zwycięstwo w sezonie 2018/2019, ale zabrakło konsekwencji i niestety widoczny był brak wysokich graczy Józefiny Grzanek i Oliwii Gleń :( które serdecznie pozdrawiamy :) w spotkaniu ponownie punktowało, aż dziewięć aleksandrowskich zawodniczek!

Gratulujemy drużynie z Łodzi i Bełchatowa wygranych spotkań, a Basketkom dziękujemy za ambitną postawę pokazującą, że ciężka praca powoli przynosi zamierzone efekty. Never give up!

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MUKS Bełchatów 57:87 (13:15, 14:28, 11:23, 19:21) statystyki, tabela.

Przed Team-em trenerki Eleny jeszcze tylko dwa spotkania rundy zasadniczej, które rozegra 2 lutego w Ksawerowie. Trzymamy kciuki!