• Super otwarcie rundy rewanżowej! BRAWO WY :)

Super otwarcie rundy rewanżowej! BRAWO WY :)

18 listopada 201712-

Ciężka praca zawsze popłaca! Kiedy ruszaliśmy z kolejną edycją Projektu GOSSM w Miejskim Gimnazjum w Aleksandrowie Łódzkim mieliśmy wielkie obawy, ale mimo, że sezon rozpoczął się od niespodziewanej porażki w Bełchatowie nie podaliśmy się, oj nie, wręcz przeciwnie trener Adam Rajkowski wraz z pomocą trenerów przygotowania motorycznego Piotrem Milbrandtem i Maciejem Kosiakiem rozpoczęli z Basketkami ciężki proces szkolenia!

Wdrożenie monotonnej, ciężkiej pracy i uświadamianie, motywowanie każdego dnia, że potraficie być WIELKIE!

Dziś Basketki rocznika 2002/2003, to poczuły :)

Nietypowo, bo w sobotni wieczór rozpoczęliśmy w hali przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu Aleksandrowie Łódzkim rundę rewanżową rozgrywek kadetek U-16... rewanż z drużyną trenera Tomasza Wojciechowskiego należał do hitu grupy B, do odrobienia pozostały 2 oczka 63:61

Zmotywowane Basketki oczarowały licznie zgromadzoną publiczność i już w szóstej minucie pierwszej odsłony wychodzą na prowadzenie 16:2! Ambitne bełchatowianki nie załamały się i dzielnie walczyły, by wraz z gwizdkiem kończącym I kwartę doprowadzić do wyniku 21:17!

Kolejne minuty zbilansowanej gry w obronie i ataku i mamy ponownie zasłużoną radość na buziach aleksandrowskich koszykarek :) Na długą przerwę schodzimy przy wyniku 40:26! W trzeciej kwarcie powtórnie dominujemy konsekwentnie broniąc z wielkim zaangażowaniem i bawiąc się w grze ofensywnej! Dokładamy, aż 15 pkt. do przewagi i z wielkim spokojem kontrolujemy ostatnie dziesięć minut. Z nieukrywaną radością kończymy spotkanie rewanżowe pokazując kwintesencję sportu - ciężko wypracowany uśmiech na twarzach! Gratulujemy :) i prosimy o więcej...

Gratulując całej drużynie pragniemy wyróżnić Basketki - Marcelę Namiecińską (28 pkt.), kapitan Viki Olejnik (16 pkt.), Agatkę Ziental (16 pkt.) oraz Nati Kokosińską (15 pkt. 2x3)! Tak trzymać :)

Niestety w radosnej atmosferze dowiedzieliśmy się, że ze składu Team-u trenera Adama "wypadła" kolejna Basketka - Maja Michalska (pęknięta kość promieniowa) :( zwycięstwo dedykujemy Tobie Maju, trzymamy kciuki za szybki powrót!

Dziękujemy wszystkim wspaniałym kibicom za niesamowite wsparcie! :)

Wartym podkreślenia jest fakt, że dziś Basketki zagrały w nowych strojach projektu Pana Arkadiusza Kruka! Woow :)

Kadetki U-16 piąta kolejka
UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MUKS Bełchatów 82:45 (21:17, 19:9, 24:9, 18:10) statystyki, tabela.
Za tydzień wyruszamy do zaprzyjaźnionego Sieradza, gdzie w hali SP nr.9 przy ul. Łokietka 55 powalczymy z drużyną LUKS Trójką Sieradz. Startujemy o godzinie 11.00! Trzymamy kciuki :)