• Dream Team U-17 niemile zaskakuje :(
image

Dream Team U-17 niemile zaskakuje :(

11 lutego 202112-

Kiedy powoli wchodziliśmy w rytm dobrej gry każdej z SMS-ianek z Dream Team-u juniorek młodszych, w analizie ostatnich czterech zwycięstw z rzędu dostajemy niespodziewany "strzał bezradności" od aleksandrowskiej młodzieży...

Wyjazd do Łodzi na rewanż z drużyną ŁKS KK miał dać kolejną podpowiedź sztabu trenerskiemu w osobach Piotra Neydera, Sonii Bałwas i Mateusza Bukackiego, która z Basketek ma szansę wyjazdu na Turniej Strefowy U-17, czy je otrzymali, bardzo wątpimy!

Od pierwszych minut sparaliżowane, z brakiem zaangażowania i popełniające niezliczone błędy w grze obronnej i ofensywnej, tak nie miało być :( Oczywiście brak liderek, które przypisane są do Dream Team-u U-19 i za chwilę, będą reprezentować Miasto Sportu w 1/2 Młodzieżowego Pucharu Polski nie tłumaczy "środowe chodzenie po boisku", wręcz przeciwnie powinno, być motorem napędowych działań każdej SMS-ianki wytypowanej do dwunastki składu meczowego, niestety tak się nie stało!

"Oddajemy" mecz, który daje jeszcze nadzieję łodziankom na awans do Turnieju Strefowego U-17...

Gratulujemy drużynie trenerów Tomasza Szczepaniaka i Bartosza Słomińskiego, a Basketkom życzymy wiary we własne umiejętności!


V kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-17

ŁKS KK Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 91:59 (26:9, 36:12; 18:12, 11:26) statystykitabela.      

Nie zwalniamy tempa, już w piątek rozpoczynamy rundę play-off o miejsca XI-XIV w rozgrywkach II LK pojedynkiem na własnym parkiecie z drużyną PTS Lider Pruszków, ale to nie koniec emocji tego tygodnia, w niedzielę rozegramy przedostatnie spotkanie rundy zasadniczej juniorek młodszych w pojedynku wyjazdowym z drużyną AKS SMS Łódź. 

Trzymamy kciuki!

GO BASKET GO!