• Półfinał Mistrzostw Polski w Gdańsku!
image

Półfinał Mistrzostw Polski w Gdańsku!

26 stycznia 201712-

W minioną środę odbyło się losowanie czterech grup półfinałowych najlepszych 16 drużyn w Polsce w kategorii juniorek starszych U-22, dla Team-u trenera Piotra Neydera i Edyty Koryzny uśmiechnęło się szczęście, od kilku lat trafialiśmy do tzw. grup "śmierci", tym razem los był łaskawy :) o awans do Wielkiego Finału Mistrzostw Polski powalczymy z mistrzem strefy łódzko-kujawsko-pomorskiej, zapleczem ekstraklasowym MMKK Katarzynki Toruń, gospodyniami turnieju Politechniką Gdańską, będzie to szansa na rewanż po ubiegłosezonowej, minimalnej porażce w Finale Mistrzostw Polski juniorek młodszych U-18 z Żyrardowa oraz ekipą MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski, która również wygrała z Basketkami w minionych MP U-18 w Żyrardowie zdobywając Mistrzostwo Polski!

Czytając pewnie się dziwicie, "szczęście" mając tak utytułowanych rywali, no tak wystarczy spojrzeć na I grupę, by zrozumieć, że mieliśmy dobry los. który miejmy nadzieję pomoże nam w awansie do trzeciego z rzędu udziału w Wielkim Finale Mistrzostw Polski, przypomnijmy najlepszych ośmiu drużyn w Polsce!     

Grupa I

VGW GTK Gdynia
ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
SKK Polonia Warszawa
gospodarz Miasto Gorzów Wlkp.

Grupa II 
UKS Basket Zgorzelec
MUKS Widzew Łódź
ENEA AZS Poznań
TS Wisła Can-Pack Kraków 
gospodarz Miasto Poznań

Grupa III
MMKS Katarzynki Toruń
Politechnika Gdańska
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
gospodarz Miasto Gdańsk

Grupa IV
UKS Huragan Wołomin
MUKS Poznań
KS Basket 25 Bydgoszcz
KS Wichoś Jelenia Góra 
gospodarz Miasto Wołomin

Półfinały Mistrzostw Polski U-22K odbędą się w terminie 3-5.02.2017 r., życzymy wszystkim drużynom siły i wytrwałości, a awansu do Wielkiego Finału najlepszym! oczywiście bez kontuzji :)


GO BASKET GO!