• Mimo drugiej przegranej jutro walczymy o półfinał!
image

Mimo drugiej przegranej jutro walczymy o półfinał!

06 lutego 202012-

W drugim dniu zmagań podczas Mistrzostw Polski juniorek starszych U-22 Sreberka doznają drugiej porażki w fazie grupowej, ale mimo to nadal jesteśmy w grze! Tak, tak Kochani Kibice dziś warszawianki zagrały dla naszej drużyny wygrywając w dramatycznej końcówce z ekipą MUKS-u Poznań (75:76)! O ostatecznej kolejności w grupie A zadecyduje piątek!

Dziś ponownie zmotywowane podopieczne trenerów Adama Rajkowskiego, Dariusza Raczyńskiego i Tomasza Grzeszczakowskiego zaczynają koncertowo (14:17), ale niestety z każdą kolejną kwartą tracimy koncentrację, determinację i popełniamy dużo błędów w obronie i niestety również w ataku :( niespełna 30% rzutów za dwa, trzy i za jeden, to nie jest powód do dumy, ale Mistrzostwa Polski trwają dalej i nadal jesteśmy z szansą na medal! Gdynianki również nie imponowały skutecznością rzutową, ale konsekwentnie odrabiały straty i nie pozwoliły na odrodzenie się siły aleksandrowskich koszykarek.

Gratulujemy gdyniankom drugiej wygranej w turnieju, a Basketkom ślemy podziękowania za ambitną postawę i trzymamy mocno kciuki za jutro, tylko wygrana i to różnicą +18! Damy radę!

Więc jutro wielkie wyzwanie przed naszymi SMS-iankami!

Dzień II MP U-22K

GTK Arka Gdynia - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 65:52 (14:17, 20:8; 11:10, 20:17) statystyki

Zapis video spotkania

Wyniki II dnia MP U-22K

GO BASKET GO!