• W rozgrywkach II LK zmierzyliśmy się ze swoimi słabościami...
image

W rozgrywkach II LK zmierzyliśmy się ze swoimi słabościami...

19 listopada 202012-

Dream Team U-17 w eksperymentalnym składzie, bez kilku podstawowych Basketek, uzupełniony przez SMS-ianki ze składu pierwszoligowego - Justynę Kozarską, Maję Skowrońską, Patrycję Sadlik oraz Julię Skawińską zmierzyły się z niepokonanym faworytem rozgrywek II Ligi Kobiet grupy B - ekipą Ósemki Lucyna Day Spa Skierniewice...

I trener Piotr Neyder i trenerzy przygotowania motorycznego Mateusz Bukacki i Sonia Bałwas pamiętają srogą lekcję z 24 października (119:33), ale dziś rozpoczęliśmy z przewyższającymi fizycznie i doświadczeniem skierniewiczankami z bardzo dużym zaangażowaniem w obronie i ataku, nie baliśmy się i przede wszystkim nie sparaliżowały nas starsze koleżanki z Ósemki!

Dream Team-owi U-17 zabrakło konsekwencji w grze obronnej i ataku, w drugiej i trzeciej odsłonie pozwoliliśmy przeciwniczkom na bardzo wiele, niestety brak komunikacji w grze obronnej za każdym razem kończył się ukaraniem, a brak wiary w akcjach ofensywnych zatrzymywał zdobycze punktowe naszej drużyny :( Oczywiście, przy tak wysokiej przewadze trener gości Adrian El-Ward i asystent Cezary Włuczyński pozwoli sobie w ostatniej odsłonie na grę młodszych zawodniczek, ale zwycięzcą mogła być tylko Ósemka...

Gratulujemy niepokonanym skierniewiczankom kolejnej wygranej, a SMS-iankom wiary we własne umiejętności i sukcesów w rozgrywkach juniorek młodszych! Niestety w trzeciej odsłonie straciliśmy Julię Skawińską, która po brutalnym wejściu przeciwniczki niestety musiała zejść z parkietu, miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze i za chwilę wróci do nas, czego jej życzymy <3 Trzymaj się Jula!  

  

VII kolejka rozgrywek II Ligi Kobiet grupa B

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Ósemka Lucyna Day Spa Skierniewice 44:94 (16:26, 6:27; 6:24, 16:17) statystyki, tabela.

Za tydzień również na własnym parkiecie zmierzymy się z kolejnym faworytem rozgrywek II LK drużyną UKS Trójka Żyrardów, startujemy o godzinie 14.00, nie zapomnijcie o relacji live na klubowym fan-page :) Trzymamy mocno kciuki!

GO SMS GO!