• Inauguracja sezonu 2016/2017

Inauguracja sezonu 2016/2017

12 października 201612-

Inauguracja sezonu 2016/2017 grup młodzieżowych za nami :D
Team trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej otworzył sezon od wysokiej wygranej ze zdziesiątkowaną chorobami drużyną trenera Michała Wójcika - UMKS Księżak Łowicz!

Od pierwszych minut toczyła się wyrównana walka, ale od połowy otwierającej kwarty rozpoczął się szturm młodych Basketek rocznika 2002 debiutujących w kategorii kadetek (20:9), które bezlitośnie wykorzystywały zaangażowanie w obronie (zona press)!
Druga odsłona ponownie była zabójcza dla łowiczanek (31:9)!
Po przerwie, do głosu dochodzą goście spotkania inauguracyjnego , które zaczęły trafiać z półdystansu, by ostatecznie wygrać kwartę (17:19)! Ostatnia część pojedynku, to powrót dobrej gry obronnej (strefa) aleksandrowskiej drużyny i aktywność w ataku (26:8)!!
Wartym podkreślenia jest debiut Basketki Adrianny Kunat, której życzymy sukcesów! :D