• Udany debiut kadetek! Brawo WY :)

Udany debiut kadetek! Brawo WY :)

14 października 201712-

Podopieczne trenera Adama Rajkowskiego oraz trenerów przygotowania motorycznego Piotra Milbrandta i Macieja Kosiaka zadebiutowały w hali przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim, w rywalizacji z zaprzyjaźnioną drużyną z Sieradza...

Aleksandrowskie koszykarki w sezonie 2017/2018 znalazły się w grupie B, gdzie ich przeciwniczkami, są bełchatowianki, pabianiczanki, sieradzanki, oraz łodzianki z ul. Milionowej 12. W grupie A rywalizują drużyny Widzewa, Kutna, Głowna, Strykowa, Pabianic oraz Skierniewic.

Team trenera Adam ma za sobą nerwowe spotkanie w Bełchatowie, ale niewielka przegrana zmobilizowała je do jeszcze cięższej pracy, a efekty poznaliśmy już po tygodniu! Brawo WY :)

Od pierwszych minut zdeterminowane Basketki rocznika 2002/2003 walczyły jak lwice w obronie i konsekwentnie punktowały drużynę trenera Grzegorza Andryszczaka! Już w I kwarcie obrona na całym palcu przynosi efekty, a wysoki procent rzutowy przynosi nam szesnastopunktowe prowadzenie... (26:10)!

Drużyna trenera Adama nie zwalnia tempa w kolejnej odsłonie, zmotywowane aleksandrowskie koszykarki niesione dopingiem licznie zgromadzonych kibiców UKS Basket z każdą minutą powiększają przewagę i na długą przerwę schodzą przy wyniku 48:21 :)

Po przerwie obraz gry nie ulega zmianie, w trzeciej kwarcie Basketki dokładają kolejne 10 oczek przewagi, by w ostatniej część rywalizacji kadetek trener Adam uruchamia rocznik 2003, który ambitnie kończy zwycięskie spotkanie! Gratulacje :)

Dziękujemy sieradzankom za walkę, ale dziś, to aleksandrowianki prowadzone przez kapitan Wiktorię Olejnik uwierzyły w swoją moc! Brawo Wy!

Kadetki U-16 II kolejka

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - LUKS Trójka Sieradz 89:53 (26:10, 22:11, 18:8, 23:24) statystyki

Garść statystyk, aż cztery Basketki mogły pochwalić się dwucyfrową zdobyczą - Wiktoria Olejnik (19 pkt.), Maja Michalska (17), Natalia Kokosińska (16), Marcelina Namiecińska (14) oraz Aleksandra Grzelak (10), ale dziś gratulujemy całej drużynie, gdzie każde ogniwo dołożyło swoją cegiełkę do sukcesu DRUŻYNY! Czekamy na powrót Mai Sikorskiej, Roksany Bućko, którym życzymy dużo zdrówka.

Wszystkim kibicom dziękujemy w imieniu Team-u trenera Adama za wsparcie!

Za tydzień ponownie powalczymy we własnej hali, a tym razem powalczymy z drużyną z Pabianic, więc już dziś serdecznie zapraszamy kibiców, nie zawiedźcie rocznika 2002/2003, bądźcie z nimi, przecież tak bardzo mocno trenują przez cały tydzień, by dla Was zagrać :) Start godzina 11.30!