• Niepokonany Dream Team U-19 odnosi 6 zwycięstwo z rzędu! <3

Niepokonany Dream Team U-19 odnosi 6 zwycięstwo z rzędu! <3

07 listopada 202112-

Jeszcze nie ochłonęliśmy po sobotnich mega emocjach pierwszoligowych, a już w niedzielne przedpołudnie zmierzyliśmy się z drużyną Basket 4Ever Liceum Sportowe Pabianice, pojechaliśmy do Ksawerowa...

Gospodarz, piąta drużyna rozgrywek juniorek starszych z bilansem 2-3 walczy o awans do Turnieju Strefowego, ale to SMS-ianki z Miasta Sportu, były faworytem tej rywalizacji.

I kwarta

Przemęczone Basketki napotkały w pierwszej części na opór ze strony gospodyń, które ambitnie walczyły i nie zrażały się przewagą fizyczności ze strony aleksandrowianek! Ale ostatnie punkty zdobywają SMS-ianki z Miasta Sportu i kończy się pierwsza odsłona kończy się wynikiem 18:21...

II kwarta

Od pierwszej minuty drugiej części wrzucamy II bieg i odnotowujemy po zbilansowanej grze w obronie i w ataku run 11:0 <3 Ostatecznie po bardzo dobrej grze całego zespołu podwyższamy prowadzenie na 21 oczek <3

III kwarta

Kontrola nad przebiegiem spotkania w pełni jest kontrolowana przez aleksandrowianki, które ponownie konsekwentnie grają w ataku, ale pozwalają ksawerowiankom na zbyt dużo w ataku! Gospodynie trafiają w całym spotkaniu 9 trójeczek, przy 6 SMS-ianek. Na ostatnie dziesięć minut schodzimy przy wyniku 51:75...

IV kwarta

W części zamykającej rywalizację ponownie wracamy do dobrej obrony i w pełni zasłużenie wygrywamy szóste spotkanie z rzędu!

Wielkie gratulacje <3

Podziękowania ślemy do drużyny gospodyń za ambitną postawę i walkę do końca!

Rodzinko UKS-u doczekaliśmy się! Dziś MVP spotkania uznano Paulinkę Hnidę, która od pierwszych minut pokazała na co ją stać, wczoraj łzy szczęścia i rozpaczy (wygrana drużyny i brak wejścia na parkiet), dziś tylko łzy szczęścia i po bardzo udanym występie utwierdzającym sztab trenerski, że Paula bardzo pomoże juniorkom starszych w bieżącym sezonie! Niech tak pozostanie - 16 pkt. 1x3! Brawo Paula <3

Nasz etatowy strzelec Natalia Rudzińska (17 pkt., 3x3) wchodzi na kolejny level! Brawo Czarna <3

Wartym odnotowania jest również bardzo dobra gra Aleksandry Stasiełowicz (10 pkt.), przypomnijmy najmłodsza (rocznik 2006) Basketka w drużynie Dream Team-u U-19, która bez kompleksów bardzo pomaga w grze obronnej i ofensywnej! Brawo Olcia <3

Kolejna SMS-ianka, która ze łzami w oczach opuszczała we wczorajszym meczu aleksandrowski parkiet Nadia Makowska '"Rodman", dziś ponownie była królową w "pomalowanym" 14 pkt. na pewno poprawiło jej humor :) Brawo Nadia <3

Pozostałym podopiecznym trenera Adama Rajkowskiego, Sebastiana Karalusa i Konrada Talarkiewicza bardzo dziękujemy za wymierne wsparcie! Brawo WY <3

VII kolejka rozgrywek juniorek starszych U-19 7.11.2021 r. godz.11.00 Hala Ksawerów ul. Zachodnia 33

Basket 4Ever Liceum Sportowe Pabianice - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 61:95 (18:21, 10:28; 23:26, 10:20) statystyki, tabela.

SMS-ianki wrócą do rywalizacji młodzieżowej 17.11.2021 r. (środa), gdzie w rewanżu zmierzą się z drużyną MUKS-u Widzew Łódź, serdecznie zapraszamy, startujemy o godzinie 17.00, Hala SMS-LO Miasto Sportu. Trzymamy mocno kciuki!