• Otwieramy Nowy Roczek 20MJ od porażki! :(

Otwieramy Nowy Roczek 20MJ od porażki! :(

06 stycznia 202312-

Dream Team U-13 pod wodzą sztabu trenerskiego Dariusz Raczyński (przygotowanie koszykarskie) oraz Karol Stańczyk (motoryczne) dzielnie wywalczyły awans do najlepszej "6" województwa łódzkiego i w pierwszą sobotę Nowego Roczku 20MJ rozpoczęły rywalizację w fazie play-off o miejsca I-VI pojedynkiem wyjazdowym z drużyną UKS Akademia Gortata Łódź...

Niestety poranek nie rozpoczął się za dobrze dla Basketek rocznika 2010 i młodsze, łodzianki wygrywają pierwsze dziesięć minut różnicą, aż 8-punktową :( na szczęście z każdą kolejną częścią zaczynamy "łapać" rytm gry! Zdecydowanie poprawiamy skuteczność rzutową, ale nadal mamy problemy w grze obronnej!

Na dłuższą przerwę schodzimy przy wyniku 29:20!

Niestety trzecia kwarta potwierdza dominację gospodyń :( Aleksandrowianki mają problemy i w ataku i w obronie, a łodzianki "odjeżdżają" na 23 pkt. :( Problemy nie skończyły się na trzeciej kwarcie, przegrywamy z łodziankami różnicą 27 pkt....

Gratulujemy drużynie trenera Flavio Manieriego, a Basketkom dziękujemy za walkę, mamy chwilę czasu na ciężką pracę i dalszą walkę w fazie play-off o miejsca I-VI! <3

Z pozytywów cieszy powrót do składu kapitan Dream Team-u U-13 Marysi Simy (16 pkt.)! <3

I kolejka fazy play-off I-VI rozgrywek U-13 Hala Sportowa MOSiR ul. ks. Skorupki 21 Łódź

UKS Akademia Gortata Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 68:41 (14:6, 15:14; 23:9,16:12) statystyki, tabela.

Niestety przed Basketkami kolejna przerwa trwająca prawie miesiąc :( 4 lutego o godzinie 10.00 na własnym parkiecie zmierzymy się z ekipą UMKS Księżak Łowicz!