• SMS-ianki dzielnie powalczyły w Łodzi...

SMS-ianki dzielnie powalczyły w Łodzi...

23 lutego 201912-

W sobotę 23.02.2019 r. podopieczne trenerów Piotra Rozwadowskiego i Piotra Milbrandta wróciły po dwutygodniowej przerwie do gry w rozgrywkach drugoligowych, gdzie zmierzyły się z liderkami II Ligi Kobiet okręgu mazowieckiego...

SMS-ianki klas pierwszej oraz drugich rocznika 2002 i 2001 wyjechały do Łodzi, by na obiekcie Centrum Sportu Uniwersytetu Medycznego przy ul. 6 Sierpnia 69 zmierzyć się z podopiecznymi trenera Piotra Niewiadomskiego. Pierwsza udana kwarta zapowiadała wyrównaną rywalizację, ale w drugiej odsłonie, to faworytki zaczynają narzucać swój rytm gry. Ostatecznie po pierwszej połowie schodzimy do szatni przy wyniku 40:25...

Po przerwie Basketki rozegrały równe dwie kwarty, ale niestety nie udało się odrobić straty z pierwszej połowy. Po dobrej grze przegrywamy z łodziankami, ale na wyróżnienie zasługuje Julia Tymoszuk 11 pkt., która wraca powoli do formy, a podziękowania za ambitną postawę przesyłamy całej aleksandrowskiej drużynie, która dziś pokazała charakter i pokazuje, że forma wzrasta w najważniejszym momencie - Strefy U-18K! Dziękujemy :)

Gratulujemy łodziankom czternastej wygranej!

II Liga Kobiet XVI kolejka

MUKS UMED AZS Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 66:47 (17:17, 23:8; 16:12, 10:10) statystykitabela

Przed SMS-iankami zostało już tylko dwa spotkania w ramach rozgrywek drugoligowych. We własnej hali 2 marca powalczymy nietypowo o godzinie 17-tej z ekipą z Sokołowa Podlaskiego, a 9-go powalczymy w meczu wyjazdowym z drużyną UKS Szkołą Gortata Łódź.