• Dream Team kadetek U-16 rozpoczyna fazę play-off! <3

Dream Team kadetek U-16 rozpoczyna fazę play-off! <3

25 stycznia 202112-

W minioną niedzielę podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej po ponad miesięcznej przerwie wróciły do grania i rozpoczęły fazę play-off o miejsca VII-XII rozgrywek kadetek (rocznik 2006 i młodsze)...

Przed nimi cztery pojedynki z drużynami z Łodzi - AKS SMS SP 29 oraz Widzewem i właśnie z pierwszą z nich rozpoczęły walkę o VII miejsce!

Już pierwsza kwarta odpowiedziała na pytanie, kto dziś zwycięży 5:33, po płynnej zbilansowanej grze w ataku i obronie, gdzie każda z Basketek wnosi w końcowy sukces! Brawo WY <3

Każda kolejna odsłona, to powiększanie przewagi aleksandrowskich koszykarek, które znakomicie otwierają walkę w kolejnym etapie! Przypomnijmy spotkania z fazy grupowej z drużynami LUKS Trójką Sieradz i MUKS-em Bełchatów (4 zwycięstwa) zostały zaliczone do kolejnego etapu, więc Basketki z pięcioma wygranymi i zerową ilością przegranych zajmuje pierwsze miejsce w tabeli! Gratulujemy <3

I kolejka rozgrywek kadetek U-15 play-off (miejsca VII-XII)

AKS SMS SP 29 Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 29:115 (5:33, 8:27; 8:22, 8:33) statystyki, tabela.

Za dwa tygodnie ponownie aleksandrowianki zagrają na wyjeździe, tym razem zmierzą się w hicie rozgrywek play-off VII-XII z drużyną Widzewa Łódź. Początek spotkania o godzinie 10.00. Trzymamy mocno kciuki!