• Debiut żaczek w hali MZS!

Debiut żaczek w hali MZS!

07 stycznia 201712-

Podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej i trenera Jakuba Głuszka w sobotnie przedpołudnie zadebiutowały we własnej hali MZS w Aleksandrowie Łódzki, przy licznie zgromadzonej publiczności, stremowane dzielnie powalczyły z drużyną trenera Marcina Markowicza i trenerki Izabeli Maj.

Od pierwszych minut trwała zacięta rywalizacja, ale to łodzianki wygrywają pierwszą odsłonę pokazując większe doświadczenie oraz lepszą technikę użytkową, ale młodsze Basketki ambitnie walczyły, ku radości rodziców i dziadków dzielnie wspierających walczaki z Aleksandrowa Łódzkiego!

Niestety druga kwarta zadecydowała o losach spotkania...

Nieugięte aleksandrowianki nie odpuszczają i wspaniale walczą do końca spotkania, remisując każdą z dwóch pozostałych odsłon. Cieszy powrót Julii Łękawskiej (8 pkt.), której życzymy zdrówka, ale martwi brak kilku podstawowych graczy, na czele z Patrycją Legędź, ale miejmy nadzieję, że w kolejnych turniejach ich nie zabraknie :)

II kolejka rozgrywek U-12

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS SMS Łódź 54:71 (11:16, 9:21, 17:17, 17:17) statystyki, tabela

Dziękujemy wszystkim koszykarkom dzielnie walczącym na parkiecie w Mieście Sportu, gratulujemy łodziankom wygranej, a aleksandrowiankom za ambitną walkę!

Podziękowania kierujemy również rodzicom i rodzinom koszykarek, dzielnie wspierających zabawę w basket :)

Ciekawostka meczu, to bardzo dobry występ zawodniczki ŁKS-Izabeli Żak, młodszej siostry Natalii, która reprezentuje nasz klub w kategorii kadetek! Pozdrawiamy usportowioną Rodzinkę Żaków :)