• Dream Team U-17 wraca na dobre tory! <3

Dream Team U-17 wraca na dobre tory! <3

17 stycznia 202112-

W niedzielne wczesne popołudnie podopieczne sztabu trenerskiego Piotr Neyder, Sonia Bałwas, Mateusz Bukacki wyruszyły do Zgierza, gdzie miały przyjemność pogrania w nowo otwartym obiekcie Hali MOSiR Zgierz, na której zmierzyły się z drużyną TK Basket Stryków...

Wracając pamięcią do pierwszej spotkania z 31.10.2020 r., w którym wygrywamy 74:54, była to konfrontacja, gdzie SMS-ianki toczyły wyrównany bój, ale swoją siłą, determinacją i zaangażowaniem wygrywają w drugiej połowie!

W spotkaniu rewanżowym obydwie drużyny stworzyły widowisko godne II (TK) i V (UKS) miejsca tabeli rozgrywek juniorek młodszych U-17, walka w obronie i ataku, pełne zaangażowanie i emocje do ostatniej minuty spotkania! Przechodzące lekki kryzys SMS-ianki z Miasta Sportu dziś pokazały, że ciężka praca zawsze przynosi efekty! Doczekaliśmy się przebudzenia jednej z liderek Dream Team-u U-17 Julii Wnorowskiej 15 pkt. 3x3 oraz cieszy bardzo 14 pkt. Basi Lubaszka, która znakomicie walczy w obronie, ale powoli wykorzystuje bardzo dobre ustawienie i umiejętności również w ataku, również dużą radość sztabu trenerskiego sprawiła postawa Asi Szeklickiej 12 pkt., która sprytnie wykorzystywała przewagę fizyczności! <3

Podziękowania kierujemy wszystkim Basketkom za determinację i wolę walki, pokazałyście, że wszystkie elementy obrony powolutku zaczynają się układać w całość, takiej postawy oczekujemy, kiedy każda z Was dokłada cegiełkę do zwycięstwa! Brawo WY <3

Wartym odnotowania jest fakt, że drużynę ze Strykowa poprowadził, były trener UKS-u Piotr Rozwadowski, któremu życzymy powodzenia z ekipą Towarzystwa Koszykówki.

XIII kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-17

TK Basket Stryków - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 54:64 (17:14, 15:20; 10:15, 12:15) statystyki, tabela.

Już w środę kolejna bitwa w ramach rozgrywek U-17, gdzie tym razem zmierzymy się z drużyną AKS SMS Geocover Łódź i to na własnym parkiecie o godzinie 20.30. Oczywiście nie zawiedziemy naszych Kibiców i przygotujemy relację live <3 korzystając z okazji serdecznie Was pozdrawiamy <3