• Najmłodsze Basketki nie przestają czarować!

Najmłodsze Basketki nie przestają czarować!

22 kwietnia 201712-

Po "chwili" odpoczynku na parkiet wróciły najmłodsze koszykarki UKS-u, które ponownie zaimponowały doskonałym przygotowaniem motorycznym przygotowanym przy udziale Programu SMOK, gdzie zbilansowana gra w obronie i ataku przynosi radość trenerom-opiekunom grupy rocznika 2006 i młodsze - Elenie Redłowskiej-Agafonnikovej i Jakubowi Głuszkowi! Brawo :)

Podczas sobotniego turnieju skrzatek U-11 zmierzyliśmy się w Łowiczu z drużynami ze Skierniewic oraz gospodyniami...

W rywalizacji z drużyną trenera Adriana El-Ward-a mocno zmotywowane Basketki pokazały swoją uniwersalność, zbilansowanych graczy, którzy za sprawą ogrania w młodziczkach U-14 oraz żaczkach U-12, dziś mogły pokazać kwintesencję koszykówki - zaangażowanie w obronie i łatwość zdobywania punktów w ataku! Gratulacje! Wiemy ile Was kosztuje, to sił, więc tym bardziej jesteśmy z Was dumni!

Turniej skrzatek U-11 w Łowiczu

MKS Ósemka Skierniewice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki statystyki

W drugim spotkaniu zmierzyliśmy się z łowiczankami i ponownie dłonie same składały się do braw! Dziękujemy za wzorowe zaangażowanie i wspaniałą postawę w turnieju rozgrywanym w Łowiczu! Dziękujemy :)

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - UMKS Księżak Łowicz statystykitabela.

Podziękowania przesyłamy również dla naszych wspaniałych kibiców-rodziców, który stwarzają wspaniałe warunki do rozwoju swoich ukochanych pociech, dzielnie je wspierając! Szacun :)

Najmłodsze Basketki ponownie odpoczywają, tym razem jeden weekend, by już 6 maja zmierzyć się ponownie na wyjeździe, tym razem z drużynami z Pabianic!

godz.10.00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - PTK Suwary Pabianice

godz.11.30 PTK CIS Multis Multum Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki