• SMS-ianki wygrywają 4 spotkanie z rzędu i liderują! :)

SMS-ianki wygrywają 4 spotkanie z rzędu i liderują! :)

26 listopada 201712-

W niedzielne wczesne popołudnie starsze SMS-ianki rozegrały ostatnie spotkanie w listopadzie, mecz szóstej kolejki rozegrały w Łodzi w legendarnej hali MOSiR przy ul. Skorupki 21...

Zdeterminowany piątkową (II LK) i sobotnią (I LK) wygraną Team trenera głównego Piotra Rozwadowskiego od pierwszych minut narzucił swój styl gry, gdzie agresywna obrona pozwalała na tzw. "łatwe" punkty! Otwieramy pojedynek wygraną I kwartą 6:24 :) a po pierwszej połowie 13:56, więc pełna dominacja w rywalizacji z drużyną ŁKS KK Szkoła Gortata!

Jeszcze bardziej bolesna dla łodzianek okazała się III i IV kwarta, w której powiększamy przewagę o kolejne zdobycze punktowe, by ostateczne pokonać drużynę z Łodzi wynikiem 24:97! Brawo dla uczennic Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim, które meldują się z czwartą wygraną z rzędu, która daje fotel lidera rozgrywek juniorek młodszych U-18! Gratulujemy :)

Młodsze SMS-ianki trenera Adama Rajkowskiego niestety dziś nie rozegrały spotkania z drużyną z Kutna, absencja chorobowa nie pozwoliła na przyjazd kutniankom :( szkoda, bo zapowiadał się bardzo wyrównany mecz.

Przypomnijmy trenerów koszykówki wspierają trenerzy przygotowania motorycznego Piotr Milbrandt oraz Maciej Kosiak! Pozdrawiamy :)

VI kolejka juniorek młodszych U-18
ŁKS KK Szkoła Gortata Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 24:97 (6:24, 7:32; 3:18, 8:23) statystyki, tabela.
Za tydzień 3 grudnia o godzinie 14.00 otwieramy rundę rewanżową, gdzie dojdzie ponownie do pojedynku bratobójczego! Tym razem w roli gospodyń wcielą się młodsze SMS-ianki, które mają ochotę się zrewanżować starszym koleżankom :) serdecznie zapraszamy kibiców aleksandrowskiej koszykówki!
Do zobaczenia :)
GO SMS GO!