• Wysoka przegrana młodszych kadetek ...
image

Wysoka przegrana młodszych kadetek ...

24 października 201612-

W uzupełnieniu newsów minionego weekendu czas na info o naszych młodszych kadetkach rocznika 2002/2003 prowadzonych przez trenerkę Elenę Redłowską-Agafonnikovą, które w sobotę wyjechały do Skierniewic ...

Już pierwsza odsłona pokazała, że grając pod pressem i przebijając się przez obronę strefową, będzie bardzo trudno naszym Basketkom ugrać dobry wynik na skierniewickim parkiecie, ambitna walka nie wystarczyła, a podopieczne trenera Adriana El-Warda powiększały przewagę w każdej kwarcie.

Ponownie na słowa wyróżnienia zasługuje Wiki Olejnik, Natali Kokosińska i Asia Jańczak! Wszystkim Basketkom dziękujemy za podjęcie walki i zaangażowanie w obronie!! DZIĘKUJEMY :) 

U-16 (III kolejka)

MKS Ósemka Skierniewice - UKS Basket II Aleksandrów Łódzki 96:53 (23:14, 24:18, 14:9, 35:12)

Statystyki spotkania pod linkiem; http://www.lzkosz.pl/11,mecze/3364,mks-osemka-skierniewice-uks-basket-ii-aleksandrow-l-.html

Walczymy dalej, to sezon trudny dla aleksandrowskich koszykarek, które mierzą się po raz pierwszy w kategorii kadetek,w której dozwolona jest obrona strefowa, na którą na razie nie znajdujemy recepty, ale po rozmowie z trenerką Eleną, uspokajamy się "na wszystkom przyjdzie czas w szkoleniu" :)  

Więc trening dobrze przepracowany, to podstawa!! Głowy do góry!!


GO BASKET GO!!