• Dobre granie i radość po przegranym meczu...
image

Dobre granie i radość po przegranym meczu...

27 listopada 201612-

W sobotnie przedpołudnie do hali MZS w Aleksandrowie Łódzkim zawitała drużyna trenera Adriana El-Warda MKS Ósemka Skierniewice, która zdemolowała miesiące temu Team rocznika 2002 - 96:53 i nikt nie sądził, że podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i powalczą jak równy z równym z silniejszymi fizycznie skierniewiczankami! a jednak efekt "mężczyzny" zadziałał :)

Team 2002 poprowadził w zastępstwie trener Adam Rajkowski, który na co dzień prowadzi Basketki rocznika 2004 i młodsze... na efekty nie trzeba było długo czekać, zmobilizowane, agresywne aleksandrowskie koszykarki od pierwszych minut zaskoczyły rodziców!

Aktywna, dobra gra obronna zdaje zawsze egzamin! efekt wygrana pierwsza połowa 31:30! można?! MOŻNA, tylko trzeba w siebie uwierzyć i zaangażować się na max-a, by mimo przegranej schodzić z parkietu z uśmiechem na twarzy! BRAWO!

Wartym podkreślenia jest postawa naszej "malutkiej" Natalii Makrockiej, która wreszcie "odpaliła" i udanie wdrożyła uwagi trenera Adama, mając kilka przechwytów, "czap" i zdobywając 14 pkt. udowadnia, że potrafi pomóc drużynie w trudnych momentach rywalizacji! BRAWO MAKRO!

Gratulujemy drużynie ze Skierniewic i dziękujemy rocznikowi 2002 za "pozytywne wibracje" w sobotnie przedpołudnie! :)


U-16 (VIII kolejka)

UKS Basket II Aleksandrów Łódzki - MKS Ósemka Skierniewice 50:72 (8:12, 23:18, 7:28, 12:14) statystyki, tabela.

Team trenerki Eleny zobaczymy dopiero za trzy tygodnie, teraz czas na odpoczynek i powrót do ciężkiej pracy podczas treningów!

18.12.2016 r. IX kolejka godz.11.00

Hala MZS ul. Waryńskiego 22/26 Aleksandrów Łódzki

UKS Basket II Aleksandrów Łódzki - UKS Orlik Ujazd

Trzymamy kciuki!

GO BASKET GO!