• Pierwsze zwycięstwo wyjazdowe Dream Team-u U-15 <3

Pierwsze zwycięstwo wyjazdowe Dream Team-u U-15 <3

25 października 202012-

W niedzielne przedpołudnie kadetki U-15 rocznika 2006 i młodsze pod wodzą trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej wyjechały do Bełchatowa, by zmierzyć się z gospodyniami w pierwszym spotkaniu wyjazdowym rundy zasadniczej sezonu 2020/2021...

Trudny początek Basketek, którym nic nie wychodziło, ani w grze obronnej, ani w ofensywnej, w efekcie 13 oczek przewagi podopiecznych trenera Tomasza Wojciechowskiego po pierwszych dwóch odsłonach :( Mocna rozmowa w szatni przynosi efekty i Dream Team U-15 trenerki Eleny zaczyna wracać do swojej gry, czyli agresywnej obrony i skutecznej gry w ataku! W trzeciej kwarcie odrabiamy 11 oczek i bardzo pewnie przystępujemy do ostatniej odsłony!

"Łapiąc wiatr w żagle" potwierdzamy, że możemy wygrywać z każdym, a zwycięstwo na trudnym terenie na pewno dodało pewności naszym Basketkom!

Brawo WY <3

Dziękując koleżankom z bełchatowskiej drużyny, gratulujemy aleksandrowskiej młodzieży, że zgodnie z regułą sportową "gramy do końca" pokazałyście "aleksandrowski charakter", dzielnie wychodząc w drugiej połowie! Dziękujemy <3

III kolejka rozgrywek kadetek U-15

MUKS Bełchatów - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 58:64 (21:15, 21:14, 6:17, 10:18) statystyki, tabela

Kolejne spotkanie naszego Drem Team-u dopiero 8 listopada, więc mamy chwilę na dobry trening, na który serdecznie zapraszamy WSZYSTKIE Basketki!