• Wielkie gratulacje dla Dream Team-u U-18 <3 Jest Moc!

Wielkie gratulacje dla Dream Team-u U-18 <3 Jest Moc!

01 grudnia 201912-

W niedzielne wczesne popołudnie SMS-ianki na własnym parkiecie podejmowały niepokonane bydgoszczanki - ekipę trenerów Piotra Feddera i Łukasza Koteckiego! Hit szóstej kolejki rozgrywek juniorek młodszych U-18 zapowiadał się bardzo ciekawie i nie zawiedliśmy się! Obejrzeliśmy dobre spotkanie obydwu drużyn i koncertową pierwszą kwartę w wykonaniu uzdolnionych aleksandrowianek <3

Kiedy ruszaliśmy z rozgrywkami uczennic klas I-II Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim wiedzieliśmy, że mając taki potencjał i dokładając ciężką pracę na treningach motorycznych (trener Tomasz Grzeszczakowski), koszykarskich (I trener Piotr Rozwadowski), indywidualne przygotowanie Basketek z podziałem na wysokich graczy (trener Adam Rajkowski) oraz niskich (trenerka Elena Redłowska-Agafonnikova) przyjdą efekty, a będzie to kwestia czasu!

Pamiętne pierwsze spotkanie SMS-ianek odbyło się 10 października w Bydgoszczy (85:71), gdzie dostajemy lekcję od drużyny KS Basket 25 Bydgoszcz, ale zapamiętaliśmy, że nie byliśmy gorsi w ataku, lecz zawiodła obrona, nad którą ciężko pracujemy, ale już dziś zbieramy owoce z wytężonych treningów, w których Coach Piotr Rozwadowski ciśnie! :)

Oczywiście to nie koniec tytanicznej pracy, ale początek budowania świadomości, tych młodych-gniewnych Basketek i przygotowywania ich do najważniejszego celu sezonu 2019/2020, już dziś serdecznie dziękujemy sztabowi trenerskiemu i medycznemu za wspaniałą współpracę, której efekty oglądaliśmy dziś...

Wzorowa zespołowość, współpraca, dzielenie się piłką i zdecydowanie najlepsza gra obronna w tym sezonie, przełożyła się na wynik pierwszej odsłony (27:14), to najmniejszy wymiar kary dla bydgoszczanek, to był koncert koszykarski w wykonaniu Basketek - gra podkoszowa, obwodowa wszystko wychodziło! Rewelacja, dłonie same składały się do gorących braw! <3

I jak to w życiu...kobiety zmienne są :)

W drugiej kwarcie do głosu dochodzą goście, którzy konsekwentnie broniąc strefą niemiłosiernie kontrują wykorzystując zanik skuteczności rzutowej aleksandrowskich koszykarek, efekt przegrywamy II część rywalizacji 15:17...

Po przerwie zmartwiony Coach Piotr ponownie odradza się na ławce rezerwowej prowadząc swój Dream Team do znakomitej postawy w drugiej połowie spotkania! :) wracamy do wzorowej postawy w obronie, tej obronie, która przy zaangażowaniu wszystkich SMS-ianek jest kluczem do zatrzymania każdej ofensywy w Polsce! Przesuwanie się, uzupełnianie, współpraca w obronie jest pierwszym krokiem do gry ofensywnej - Zen Master Coach Piotr :)

Dziękujemy bydgoszczankom za ambitną walkę i oddane serducho na aleksandrowskim parkiecie! Szacun!

Wychwalając Dream Team doceniamy ciężką pracę i zaangażowanie wszystkich Basketek, takiej postawy oczekujemy do końca sezonu 2019/2020!

Jesteśmy z Was dumni >3 Brawo WY!

VI kolejka rozgrywek juniorek młodszych U-18

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 91:60 (27:14, 15:17, 25:11, 24:18) statystyki, tabela.

Statystyki drużynowe - za dwa 30/57 53%, za trzy 6/20 30%, za jeden 13/17 76% imponujące! Brawo WY <3 zbiórki 37, uwaga 12 w ataku! 30 asyst! 28 przechwytów! Woow <3 trzy bloki i eval drużyny z rekordem 123! Respect <3

Indywidualne - kapitan Oliwia Trzymkowska 12 pkt. (za dwa 3/4 75%, za trzy 2/4 50%, 5 zbiórek, w tym 2 w ataku, 8 asyst! 2 przechwyty i eval 21!), Karolina Dżochowska 20 pkt. (za dwa 6/11 55%, za trzy 2/4 50%, za jeden 2/2 100%, 2 zbiórki w obronie, 1 asysta i 1 przechwyt, eval 16!), Maja Skowrońska dziś z serdecznym dopingiem tatusia w 5 minut asystuje 2 razy, zalicza przechwyt i notuje eval 1, Justyna Kozarska 2 pkt. (za dwa 1/2 50%, 0/3 0%, za jeden 2/3 67%, 2 zbiórki, po jednej w ataku i obronie, 3 asysty, 2 przechwyty, 1 blok, eval 7), Alicja Jarząb 21 pkt. (za dwa 7/12 58%, za trzy 1/1 100%, za jeden 4/4 100%, 3 zbiórki i wszystkie w ataku, 4 asysty i 4 przechwyty, eval 24!), Paulina Hnida 13 pkt. (za dwa 4/5 80%, za trzy 1/5 20%, za jeden 2/2 100%, 3 zbiórki w obronie, 5 asyst, 9 przechwytów! eval 20!), Aleksandra Rok nasza "cukierkowa królowa" dziś zajęta była na ławce wcinaniem przepysznych cukierków najmłodszej Kibicki UKS-u Nadii i ciasta Bzyku :) :) :) zaliczyła 1 zbiórkę w obronie i 3 przechwyty, Weronika Brzycka 9 pkt. (za dwa 4/7 57%, za jeden 1/2 50%, 6 zbiórek 3 w ataku i 3 w obronie, 3 asysty, 1 przechwyt, 1 blok, eval 16!), Amelia Trybułowska 2 pkt. (za dwa 1/1 100%, 2 zbiórki w obronie, eval 4), Natalia Rudzińska 4 pkt. (za dwa 2/9  22%, za trzy 0/1 0%, 4 zbiórki w obronie, 3 asysty, eval 2), Maja Michalska mimo wsparcia tatusia dziś nie zaprezentowała swoich pełnych umiejętności, Nadia Makowska 6 pkt. (za dwa 2/4 50%, za jeden 2/4 50%, zbiórki 9, w tym 3 w ataku, 1 asysta, 5 przechwytów! 1 blok i eval 15!).

Jak zwykle z całego serducha dziękujemy naszym niezawodnym Kibicom z Brzegu, Bydgoszczy, Sieradza, Torunia, dziś Basketki podziękowały Wam wspaniałą postawą :)

Za tydzień jedziemy do Łodzi, by zmierzyć się z drużyną AKS SMS Łódź, zagramy przy ul. Milionowej 12 o godzinie 17.00. Trzymamy kciuki!