• Determinacją przedłużamy walkę o awans!

Determinacją przedłużamy walkę o awans!

03 lutego 201812-

W drugim dniu zmagań półfinałowych Basketki zgotowały kibicom aleksandrowskiej koszykówki "niezapomniane emocje"...

Zaczęliśmy spotkanie z drużyną z Płocka walcząc punkt za punkt, dopiero w ósmej minucie pierwszej kwarty odnotowujemy run 6:0 wychodząc na prowadzenie 20:14, ale niestety trzy ostatnie akcje należały do przeciwniczek, by ostatecznie pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 20:19.

W drugiej kwarcie pogubiliśmy się w grze obronnej, a podopieczne duetu trener Ireneusz Jasiński, asystentka Justyna Pytlarczyk wykorzystują każde nieporozumienie SMS-ianek, które w efekcie schodzą na dłuższą przerwę ze stratą siedmiopunktową - 33:40 :(

Zmotywowane podopieczne trenerów Piotra Neydera i Piotra Rozwadowskiego wraz z gwizdkiem rozpoczynającym drugą połowę spotkania rzuciły się do odrabiania strat! Przechodzimy do mocnej obrony strefowej, która odwdzięcza się zmniejszoną skutecznością rzutową płodczanek i płynnym atakiem Basketek! :)

Aleksandrowianki w ósmej minucie III kwarty wychodzą na prowadzenie, ich ciężka praca w obronie i wreszcie dobra skuteczność rzutowa sprawiają, że kończymy przedostatnią część zaciętej rywalizacji wynikiem 56:52 :)

Kontrolując ostatnie dziesięć minut spotkania po bardzo trudnym, zaciętym pojedynku osiągamy zamierzony cel, wygrana dająca nadzieję awansu do Wielkiego Finału Mistrzostw Polski U-22K, jutro w meczu o wszystko zagramy z gospodyniami, które uległy drużynie z Poznania (78:64).

Dziękujemy zawodniczkom z drużyny Mon-Pol Płock za ambitną postawę, a naszemu Team-owi gratulujemy determinacji i woli walki z drugiej połowy dzisiejszego spotkania! Brawo WY :)

II dzień Półfinałów Mistrzostw Polski juniorek starszych U-22

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Mon-Pol Płock 72:63 (20:19, 13:21; 23:12, 16:11) statystyki

Jutro startujemy o godzinie 12.15 walczymy o awans! Trzymamy mocno kciuki!