• Dream Team U-13 wygrywa z Trójeczką <3

Dream Team U-13 wygrywa z Trójeczką <3

02 grudnia 202012-

Podopieczne sztabu trenerskiego Kacper Nowowiejski&Michał Zalewski nadrabiają zaległości i rozegrały spotkanie z III kolejki, gdzie zmierzyły się z koleżankami z Sieradza...

Zaprzyjaźniona, młodsza drużyna SMOK Trójka Sieradz pod wodzą trenera Grzegorza Andryszczaka dzielnie walczyła z przewyższającymi fizycznie aleksandrowiankami, ale Basketki z Miasta Sportu dziś poruszały się w troszeczkę wolnym tempie i w ataku i w obronie, dając duże pole do popisu rzutowego sieradzankom!

Dziś zdobycze punktowe otworzyły prawie wszystkie koszykarki z Programu SMOK Aleksandrów Łódzki, prócz Hani Krawczyk, która znakomicie radziła sobie w najtrudniejszym elemencie koszykarskim jakim jest obrona!

Meczyk przyjaźni kończy się wygraną Basketek, ale doceniamy zaangażowanie drużyny z Sieradza! Brawo WY <3

Gratulując podopiecznym trenerów Kacpra&Michała pierwszej oficjalnej wygranej w sezonie 2020/2021, pragniemy podkreślić pierwsze zdobycze punktowe w karierze - Mai Kubiak 2 pkt. <3 Brawo TY <3

III kolejka rozgrywek młodziczek U-13 grupa B

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - SMOK Trójka Sieradz 79:7 (22:3, 21:0, 20:4, 16:0) statystyki, tabela.

Już w najbliższą sobotę czeka nas rewanż podczas XXV Turnieju Mikołajkowego, którego właśnie Organizatorem, będzie Klub LUKS Trójka Sieradz na czele z trenerem Grzegorzem Andryszczakiem, korzystając z okazji dziękujemy serdecznie za cykliczne zaproszenia <3 Trzymamy kciuki za Dream Team U-13!

GO BASKET/LUKS GO!