• Turniej Strefowy juniorek młodszych U-17

Turniej Strefowy juniorek młodszych U-17

28 lutego 202212-

Już wszystko wiemy, więc spieszymy z informacjami dla Was dotyczącymi Turnieju Strefowego województw kujawsko-pomorskiego i łódzkiego juniorek młodszych U-17. Przypomnijmy turnieju z udziałem czterech zespołów - Mistrza woj. kujawsko-pomorskiego MUKS WSG Supravis Bydgoszcz oraz Wicemistrza MMKS Katarzynki Energa Toruń, Mistrza woj. łódzkiego UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki, Wicemistrza Widzewa Łódź oraz drużyny Basket 4Ever Ksawerów, która posiada w składzie dwie uczennice SMS PZKosz Łomianki.

Niestety ekipa z Torunia wycofuje się z udziału w finałowym Turnieju i o Mistrza Strefy kujawsko-pomorsko-łódzkiej powalczą cztery zespoły! Gospodarzem Turnieju zostaje ekipa z Bydgoszczy, a współorganizatorem jest Miasto Sportu, terminarz przedstawia się następująco;

piątek 04.03.2022 r.

Mecz nr 1 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz – Basket 4EVER Geocover Ksawerów godz. 16.30 (gospodarz Bydgoszcz)

Mecz nr 2 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – Widzew Łódź godz. 17.00 (gospodarz Miasto Sportu)

Sobota 05.03.2022 r.

Mecz nr 3 Widzew Łódź – MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz godz. 12.30 (gospodarz Bydgoszcz)

Mecz nr 4 Basket 4EVER Geocover Ksawerów – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki godz. 13.00 (gospodarz Miasto Sportu)

Niedziela 06.03.2022 r.

Mecz nr 5 Widzew Łódź – Basket 4EVER Geocover Ksawerów godz. 16.30 (gospodarz Łódź)

Mecz nr 6 MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki godz. 12.30 (gospodarz Bydgoszcz)

Spotkania odbędą się w Hali SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5, serdecznie zapraszamy <3

Przypomnijmy pierwsza drużyna wywalczy udział w Półfinale Mistrzostw Polski U-17K, a trzy kolejne powalczą w 1/4 MP, więc jest o co walczyć!