• Aleksandrowianki wygrywają rundę zasadniczą!
image

Aleksandrowianki wygrywają rundę zasadniczą!

20 maja 201712-

Mimo pierwszej porażki w sezonie 2016/2017 podopieczne trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej i trenera Jakuba Głuszka utrzymały fotel lidera i za tydzień, będą gospodyniami turnieju finałowego skrzatek U-11!

Ostatni turniej rundy zasadniczej rozegrał się w Mieście Sportu Aleksandrowie Łódzkim, gdzie gościliśmy łódzkie drużyny Widzewa i Szkoły Gortata.

Turniej otworzyła rywalizacja z widzewską drużyną prowadzoną przez trenerkę Sylwię Wieczorek oraz asystenta Rafała Tomaszewskiego. Już pierwsza odsłona rozstrzygnęła losy rywalizacji, a z każdą kolejną powiększała się przewaga młodych-gniewnych z UKS-u Basket :)

U-11 skrzatki turniej w Aleksandrowie Łódzkim

Widzew Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 20:64 (2:19, 4:6, 7:17, 7:22) statystyki  


Drugie rozdanie, to derby łódzkie, gdzie po zaciętej walce w pierwszej połowie ostatecznie wygrywa drużyna trenerki Olgi Urbanowicz.

UKS Szkoła Gortata Łódź - Widzew Łódź 40:25 (7:6, 8:11, 18:2, 7:6) statystyki 

Najwięcej emocji sportowych mieliśmy w rywalizacji niepokonanych drużyny w turnieju w Mieście Sportu Aleksandrowie Łódzkim! Od pierwszych minut zmotywowane gorącym dopingiem łodzianki postawiły trudne warunki, a pechowy splot wydarzeń spowodował, że ostatnia kwarta należała do zawodniczek Szkoły Gortata. Kontuzja Oliwii Radziszewskiej i zejście kapitan Tatiany Redłowskiej w trzeciej odsłonie zakończył się pierwszą porażką naszych młodych-gniewnych! "Zimny prysznic" jest wskazany przed ostatnim, finałowym turniejem, gdzie nie można lekceważyć żadnej z drużyn! 

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - UKS Szkoła Gortata Łódź 35:42 (8:4, 14:14, 6:8, 7:16) statystyki, tabela.  


Gratulujemy postawy wszystkim zawodniczkom z drużyn Widzewa Łódź, UKS Szkoły Gortata, UKS Basket Aleksandrów Łódzki i już dziś zapraszamy na Wielki Finał U-11 skrzatek, który zorganizuje Team trenerki Eleny i trenera Jakuba! W finale zmierzą się cztery najlepsze drużyny województwa łódzkiego;

  1. UKS Basket Aleksandrów Łódzki    
  2. PTK CIS Multis Multum Pabianice
  3. PTK Suwary Pabianice
  4. TK Basket Alles Głowno

GO U-11 GO!