• II dzień Turnieju Strefowego U-19...

II dzień Turnieju Strefowego U-19...

16 grudnia 202112-

W drugim dniu Turnieju Strefowego zmagań najstarszej grupy młodzieżowej juniorek starszych U-19 spotkały się drużyny z rozstawieniem II oraz III, czyli ekipa Widzewa Łódź vs Basket 4Ever Liceum Sportowe Pabianice...

Spotkanie wydawało się z jednym faworytem, za którego uważano podopieczne trenerski Anny Chodery, ale już po pierwszej kwarcie widać było pełną mobilizację wśród ksawerowianek, które chciały sprawić niespodziankę!

Po pierwszej odsłonie widzewianki wychodzą na siedmiopunktowe prowadzenie, ale drużyna Basket 4Ever nie odpuszcza i dzięki "strzelaninie" na kosz i skuteczności rzutowej za trzy utrzymywały kontakt! Ambitną walką w obronie i ataku ksawerowianki odrabiają 5 oczek i z nadzieją opuszczały parkiet na dłuższą chwilę odpoczynku...

Po przerwie łodzianki zaczynają wykorzystywać przewagę fizyczności podkoszowej, a rozgrywającej Nikoli Tomasik (26 pkt., 1x3) coraz łatwiej penetrowała i rozdawała karty! To bezapelacyjnie MVP spotkania.

Kontrolując przebieg ostatnich minut wygrywają zaciętą rywalizację! Gratulacje dla widzewianek, a szacun dla przegranych!

II dzień Turnieju Strefowego 16.12.2021 r. godz.17.00 Hala SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5

Basket 4Ever Liceum Sportowe Pabianice - Widzew Łódź 51:66 (12:19, 23:19; 8:15, 8:13) statystyki

Już walka o I miejsce Widzew kontra UKS! Startujemy o godzinie 17.00!