• Dream Team U-17 ogrywa się w II LK! <3

Dream Team U-17 ogrywa się w II LK! <3

17 listopada 202212-

W piątkowy wieczór na parkiecie SP 382 przy ul. Konińskiej 2 w stolicy odbył się rewanżowy pojedynek drużyn UKS 4 Ursus Warszawa kontra uczennice klas I i II Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim...

Pamiętamy pierwsze spotkanie z 9 października, w którym otrzymaliśmy lekcję koszykówki, gdzie starsze koleżanki, warszawianki zagrały bardzo dobre spotkanie, a ambitne Basketki zbierając bezcenne doświadczenie, ambitnie walczyły ze swoimi słabościami - (40:96).

W rewanżu mimo kilku nieobecnych SMS-ianek potrafiliśmy "postawić się" starszym koleżankom ze stolicy! <3

Podopieczne sztabu trenerskiego Inna Kochubei, Jakub Wróblewski, Karol Stańczyk "pokazały pazurki" i w każdej kwarcie przełamywały własne słabości, odważnie grając i bawiąc się koszykówką... <3

Gratulujemy warszawiankom wygranej, dziękujemy wszystkim Basketkom za piękne chwile przeżyte na warszawskim parkiecie! Takie chcemy Was oglądać zmotywowane, zdeterminowane, zaangażowane o co najważniejsze odważne! Dziękujemy <3

VII kolejka rozgrywek II Ligi Kobiet Hala Sportowa SP 382 ul. Konińska 2 Warszawa 18.11.2022 r. (piątek) godz.18.30

UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 75:49 (21:13, 16:13; 18:10, 20:13) statystyki, tabela.

Przed Dream Team-em U-17 jeszcze jedno spotkanie drugoligowe, w którym zmierzymy się z drużyną z Wołomina, zagramy 27.11.2022 r. (niedziela)!

Trzymamy mocno kciuki! <3