Fatalna passa naszych kadetek trwa...

15 listopada 202012-

Sroga lekcja koszykówki dla naszych kadetek…

Nadrabiamy zaległości newsowe z naszymi Basketkami rocznika 2006 i młodsze, które walczą ze swoimi słabościami już drugi tydzień! Brak naszej podstawowej Basketki - Oliwii Gleń (kwarantanna), niestety nie pomaga, ale ambitnie walczymy i zbieramy bezcenne doświadczenie!

W minioną niedzielę 8.11.2020 r. mieliśmy symptomy słabej gry aleksandrowskich koszykarek, bez obrony nic nie zrobimy, trzeba wykrzesać z siebie siły, by móc mimo przegranej zejść z parkietu z uśmiechem na twarzy! Never give up!

IV kolejka rozgrywek kadetek U-15

UKS Szkoła Gortata - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 84:41 (19:11, 21:19; 22:9, 22:2) statystyki

Gratulujemy łodziankom :)

W minioną niedzielę Dream Team U-15 pod wodzą trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej zmierzył się z jednym z pretendentów do wygrania mistrzostwa woj. łódzkiego drużyną Basket 4EVER Ksawerów! Koleżanki z Ksawerowa od pierwszych minut zdemolowały poczynania aleksandrowskich Basketek, ale na szczęście przebudzamy się troszeczkę po przerwie!

Tak jak w meczyku z łodziankami (25 pkt. 4x3), tak i w dzisiejszej walce kapitan Dream Team-u U-15 Tatiana Redłowska "ciągnęła" grę (37 pkt. 5x3), ale mimo znakomitych występów ponownie wysoko przegrywamy, będąc tłem dla przeciwniczek :( Czas się obudzić, ciężko popracować podczas treningów, dzielnie walczyć o swoje i zdecydowanie poprawić obronę!

Gratulujemy drużynie z Ksawerowa prowadzonej przez trenerkę Edytę Koryzna, korzystając z okazji życzymy zdrówka całej Rodzinie! <3

Basketkom dziękujemy za ambitną postawę w drugiej połowie! Brawo WY <3

Niestety w ostatniej minucie spotkania straciliśmy Nicolę Piątczak, która nieszczęśliwie skręciła staw skokowy i pewnie popauzuje kilka tygodni :( Zdrówka Nicol <3

V kolejka rozgrywek kadetek U-15

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – Basket 4EVER Ksawerów 51:116 (11:36, 8:40; 16:14, 16:26) statystyki, tabela.

Za tydzień rozpoczniemy już rundę rewanżową fazy grupowej, gdzie zmierzymy się w spotkaniu wyjazdowym z drugą drużyną z Ksawerowa. Trzymamy mocno kciuki!