• Inauguracja sezonu 2018/2019!

Inauguracja sezonu 2018/2019!

24 września 201812-

Po trudnych trzech okresach (rozruch, obóz sportowy, turnieje) przygotowujących nasze Basketki do nowego bardzo wymagającego sezonu 2018/2019 nadszedł czas na debiut przed ukochaną aleksandrowską publicznością :)

Tak, tak, to już w najbliższą sobotę (29.09.2018 r.) o godzinie 17.00 zaprasza Państwa uzdolniona młodzież kierowana przez sztab trenerski Adam Rajkowski, Dariusz Raczyński i Piotr Milbrandt! Najmłodsza drużyna w siedmioletniej przygodzie w przedsionku ekstraklasy oparta na absolwentkach i obecnych uczennicach Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim!

Uwaga średnia wieku 18,19! Woow :)

Zadebiutuje również duet naszych trenerów Adam&Dariusz :) będzie się działo!

Nasze przeciwniczki, to doświadczona drużyna z Gdańska, walcząca co roku o awans do ekstraklasy, w ubiegłym sezonie zajęły VII miejsce, przypomnijmy UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki na miejscu dziesiątym.

Zapraszamy Państwa do hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim :)