• Sezon 2020/2021 na start - II Liga Kobiet wystartowała!
image

Sezon 2020/2021 na start - II Liga Kobiet wystartowała!

18 października 202012-

Dream Team U-17 pod wodzą sztabu trenerskiego Piotr Neyder, Sonia Bałwas, Mateusz Bukacki rozpoczął rywalizację na etapie rozgrywek drugoligowych. które przypomnijmy stały się uzupełnieniem szkolenia najmłodszych uczennic Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Mikołaja Kopernika w Mieście Sportu!

W piątkowy wieczór i sobotnie wczesne popołudnie zadebiutowało łącznie czternaście SMS-ianek, które mimo przewag fizyczności i doświadczenia przeciwniczek ambitnie powalczyły zbierając bezcenny bagaż wrażeń drugoligowych!

W sobotę nastąpiła inauguracja w Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu, niestety bez publiczności, ale cieszymy się, że zachowując wszelkie możliwe środki ostrożności mieliśmy możliwość sprawdzenia się z koleżankami ze stolicy...

Podopieczne trenera Michała Gulana mimo problemów organizacyjnych dojechały do Aleksandrowa Łódzkiego za co jesteśmy im wdzięczni! Dziękujemy :)

Już pierwsza kwarta pokazała, że ciut starsze warszawianki mające zdecydowanie większe ogranie potrafią spokojnie zagrać w obronie i ataku, natomiast ambitne Basketki w wielkich emocjach chciały się pokazać sztabowi trenerskiemu i starszym SMS-iankom, niestety przed nami proces ciężkiej pracy, który ma przynieść efekt w okolicach miesiąca marca.

Nominowana przez sztab trenerski kapitan Aleksandra Mikuta (6 pkt.) motywowała Dream Team U-17 i momentami Basketki pokazały pazurki, potwierdzając wielki potencjał każdej z uczennic SMS-u <3


III kolejka rozgrywek II Ligi Kobiet 

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - SKS 12 Warszawa 33:61 (8:18, 6:19, 13:12, 6:12) statystyki, tabela.   

W nowym tygodniu kolejne wyzwania przed naszymi koszykarkami, które zagrają również dwa spotkania dzień po dniu, ale obydwa we własnej hali :)

Przewidujemy relację live dla naszych Kibiców, których serdecznie pozdrawiamy <3

GO SMS GO!