• Dobrze zagrane trzy kwarty nie wystarczyły na Sokołów Podlaski :(
image

Dobrze zagrane trzy kwarty nie wystarczyły na Sokołów Podlaski :(

10 stycznia 202112-

Również podopieczne sztabu trenerskiego Adam Rajkowski, Agata Maciejewska, Mateusz Bukacki, Sonia Bałwas zadebiutowały w Nowym Roczku 2021 w Hali Sp 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu!

W sobotnie popołudnie zmierzyliśmy się z drużyną MPKK Sokołów Podlaski S.A. Sokołów Podlaski w ramach rozgrywek I Ligi Kobiet, gdzie uzdolniona aleksandrowska młodzież pokazała "pazurki" i dzielnie dawała sobie radę z doświadczonymi koleżankami z Sokołowa :)

Pod wodzą trenera Rafała Haponika MPKK "odjeżdża" po pierwszej kwarcie 12:21, ale z każdą kolejną minutą pewne swego sokołowianki otrzymują cios za ciosem i nie potrafią się przebić przez prawidłowo współpracujące w obronie Basketki! 

Doceniamy pełne zaangażowanie w obronie, gdzie każda z aleksandrowianek ambitnie walczyła ze swoimi słabościami, dziś otrzymaliśmy potwierdzenie, że tylko ambitną postawą na parkiecie jesteśmy w stanie walczyć z każdym! Brawo WY <3

Niestety sił zabrakło w ostatniej odsłonie :(

Gratulując szóstej wygranej ekipie z Sokołowa Podlaskiego pragniemy podziękować wszystkim Basketkom, które dziś wystąpiły w składzie juniorek starszych przygotowując się do Turnieju Strefowego (29-31.01.2021 r.), który odbędzie się w Bydgoszczy.

Na szczególne wyróżnienie indywidualne zasługują - kapitan Alicja Jarząb (22 pkt., na znakomitej skuteczności 8/12 66,7%), 7 zbiórek, w tym 4 w ataku! 2 asysty, 1 przechwyt i eval 18! Aleksandra Rok, która powoli wraca do formy, co nas bardzo cieszy (10 pkt., 5 zbiórek, 1 przechwyt i eval 7)! Oliwia Trzymkowska, również walcząc ze swoimi słabościami rozgrywa bardzo dobre spotkanie (7 pkt., 9 zbiórek, najwięcej w drużynie, 3 asysty i eval 8)! Emilia Bołbot, która rewelacyjnie wykorzystywała swoją siłę i uwierzyła w siebie (6 pkt., 4 zbiórki, 2 asysty, 4 przechwyty, 2 bloki i eval 10)! Brawo WY <3

Korzystając z okazji pozdrawiamy serdecznie dwie SMS-ianki, które reprezentują Klub z Sokołowa Podlaskiego, mowa o Weronice Karpiszuk i Izabeli Zdrodowskiej, miło było się spotkać <3


XIII kolejka rozgrywek I Ligi Kobiet grupa A

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MPKK Sokołów Podlaski S.A. Sokołów Podlaski 52:70 (12:21, 19:17; 19:19, 2:13) statystyki, tabela.   

Garść statystyk meczowych

Za tydzień wyjazd do Płocka, by zmierzyć się w kolejnym spotkaniu pierwszoligowym! Trzymamy mocno kciuki!

GO BASKET GO!