• Różowe Pantery bezlitosne ...

Różowe Pantery bezlitosne ...

22 października 201612-

Team trenera Piotra Rozwadowskiego nie był towarzyski, mimo, że stoczył bój z zaprzyjaźnioną drużyną LUKS Trójka Sieradz ...

Już pierwsza kwarta pokazała wielkie zaangażowanie w obronie i ataku naszych koszykarek, które raz za razem atakowały agresywnie sieradzanki, by wygrać I kwartę różnicą, aż 36 pkt.! :) w drugiej odsłonie wreszcie ruszyły do walki podopieczne trenera Grzegorza Andryszczaka, które zdobyły 16 pkt. przy 30 UKS-u ...

Po długiej przerwie ponownie drużyna trenera Piotra wróciła do agresywnej obrony, z którą nie mogły sobie poradzić zawodniczki z Sieradza, również pewna wygrana IV kwarta była zamknięciem spotkania, gdzie o wyniku rywalizacji zadecydowała postawa Basketek w obronie! :) BRAWO!!

U-16 (III kolejka)

UKS Basket I Aleksandrów Łódzki - LUKS Trójka Sieradz 126:27 (38:2, 30:16, 27:4, 31:5)

Czas na chwilę podsumowania postawy naszych kadetek starszych rocznika 2001, które pokazują potencjał w grze z mniej groźnymi przeciwnikami, ale teraz czas na podjęcie wyzwania, awansu do fazy strefowej, które może być udziałem "Różowych Panter" tylko wtedy, kiedy przełożą cieżką pracę podczas treningów na parkiet!! Uwierzcie w siebie, wpadka z Kutnem, nie przekreśla szans awansu, ale w grupie B czekają na nas bardzo trdni przeciwnicy z Pabianic i Ujazdu!!