• Dream Team U-12 dokończył Turniej XII kolejki...

Dream Team U-12 dokończył Turniej XII kolejki...

12 grudnia 202212-

W środowe popołudnie podopieczne trenera Michała Zalewskiego dokończyły XII kolejkę rozgrywek żaczek U-12, miejscem spotkania z ekipą Basket 4Ever Ksawerów, był aleksandrowski parkiet w Hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26...

Dream Team U-12 po kapitalnych niedzielnych emocjach chciała koniecznie udowodnić wszystkim wkoło, że możemy w sezonie 2022/2023 pokusić się do ponownego udziału w Finale A i walki o medale Mistrzostw województwa łódzkiego!

Rywalizacja z ekipą trenera Patryka Dembowskiego rozpoczyna się od zaciętej pierwszej kwarty, w której nie zabrakło walki podkoszowej z jednej i drugiej strony!  Ostatecznie "prężenie muskuł" wygrywają goście i to oni zdecydowanie ruszyli w drugiej części, ale Basketki przebudzają się w trzeciej kwarcie, gdzie poprawiają grę defensywną i odblokowują się w ataku, niestety w ostatnich dziesięciu minutach nie byliśmy w stanie prowadzić wyrównanej gry, ale trener Michał ogrywał kolejne aleksandrowskie talenty, tzw. "świeżaki" <3

Gratulujemy ksawerowiankom, a Basetkom z Dream Team-u U-12 dziękujemy za dzielną postawę! Brawo WY <3

XII kolejka rozgrywek żaczek U-12 Hala SP 1 ul. Waryńskiego 22/26 Aleksandrów Łódzki 14.12.2022 r. (środa) godz.16.00

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Basket 4Ever Ksawerów 24:55 (8:15, 3:17; 11:6, 2:17) statystyki, tabela.

Rywalizacja z ksawerowiankami kończy zmagania Dream Team-u U-12 w starym roku 2022, na parkiety ligowe powrócimy dopiero 8 stycznia 2023 r., gdzie pojedziemy na Turniej do Łodzi, by zmierzyć się z dwoma ośrodkami - ŁKS-em KK Łódź oraz KS Kutnem!