• Inauguracja sezonu 2018/2019 żaczek za nami!

Inauguracja sezonu 2018/2019 żaczek za nami!

20 stycznia 201912-

W niedzielne wczesne popołudnie 20 stycznia doczekaliśmy debiutu naszych Basketowych żaczek rocznika 2007 i młodsze :)

Prowadzone przez duet Elena Redłowska-Agafonnikova i Kacpra Nowowiejskiego rozpoczęły sezon 2018/2019 za wzorem swoich młodszych koleżanek klubowych od turnieju wyjazdowego w Łodzi, gdzie przy ulicy Hufcowej 20a rozegrały pierwsze spotkania w walce o tytuł mistrzyń województwa łódzkiego!

Rozpoczęły od rywalizacji z AKS SMS SP 38 Łódź drużyną prowadzoną przez byłego trenera UKS Basket Pawła Pastuszkę. Od pierwszych minut prym wiodły Basketki, które wykorzystując przewagę doświadczenia i fizyczności pokonały ambitnie walczące łodzianki. Dziękujemy drużynie z Łodzi, a aleksandrowskim koszykarkom gratulujemy pierwszej wygranej w sezonie! Brawo WY :)

Kolejka I żaczki U-12

AKS SMS SP 38 Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 0:50 statystyki.

W kolejnej rywalizacji zmierzyliśmy się z gospodyniami, które od pierwszych minut ruszyły na Team duetu E&K! Niespodziewanie wygrywając pierwszą odsłonę 10:18. Mimo zmęczenia Basketki motywują się w drugiej odsłonie, skutecznie rewanżując się podopiecznym kolejnej byłej trenerki UKS-u Basket Izabeli Maj! Na dłuższą przerwę schodzimy przy wyniku 28:23 :) Show uzdolnionych aleksandrowskich koszykarek trwa dalej i w kolejnej kwarcie powiększamy przewagę wygrywając III część 17:5... ostatnie 10 minut, to pełna kontrola wyniku i po dużych emocjach odnosimy komplet zwycięstw w łódzkim turnieju otwierający sezon 2018/2019! Brawo WY :)

Dziękując łodziankom za wyrównaną walkę, gratulujemy Team-owi trenerki Eleny Redłowskiej-Agafonnikovej i trenerowi Kacprowi Nowowiejskiemu za znakomite przygotowanie Basketek do sezonu 2018/2019! Za chwilę dołączą do aleksandrowskiego Team-u kolejne uzdolnione Basketki i już dziś ogłaszamy wszem i wobec, że po zdobyciu III miejsca w ubiegłym sezonie, od dziś rozpoczynamy walkę o Mistrzostwo woj. łódzkiego!

Wymieńmy i podziękujmy za niedzielne, sportowe popołudnie Basketkom; kapitan Tatianie Redłowskiej, Wiktorii Białeckiej, Ani Aleksandrowicz, Oliwii Gleń, Marcie Menkarskiej, Julii Dzieciuch, Nicoli Piątczak, Weronice Lisieckiej, Zuzannie Świątek, Wiktorii Jóźwik.

Kolejka I żaczki U-12

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź 50:37 (10:18, 18:5, 17:5, 5:9) statystyki,tabela.

Już dziś serdecznie zapraszamy kibiców aleksandrowskiej drużyny na kolejny turniej, który odbędzie się w hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu Aleksandrowie Łódzkim w niedzielę 3.02.2019 r. zagramy z drużynami z Kutna i Łodzi! Do zobaczenia :)