Dream Team U-19 z siódmym zwycięstwem z rzędu! <3

15 listopada 202112-

Mimo problemów zdrowotnych najstarsze uczennice SMS-LO Aleksandrów Łódzki potwierdzają dominację w sezonie 2021/2022 na poziomie dwóch województw łódzkiego i kujawsko-pomorskiego! W środowe popołudnie zmierzyliśmy się z drużyną Widzewa Łódź prowadzoną, tym razem przez trenerkę Annę Choderę...

I kwarta

Takich SMS-ianek potrzebujemy, pewnych siebie, które grają po prostu "swój" basket! Dynamiczny w grze ofensywnej i agresywny w grze defensywnej! W efekcie "zmywamy plamę" z dnia 27.10.2021 r., w którym po raz pierwszy zmierzyliśmy się z widzewiankami (47:56), pewnie otwierając pierwszą odsłonę różnicą dziewięciu punktów - 21:12...

II kwarta

W kolejnej części kontynuujemy dobry styl przy aplauzie publiczności zgromadzonej w Hali SMS-LO Aleksandrów Łódzki i kiedy w ósmej minucie drugiej kwarty wychodzimy na najwyższe prowadzenie 41:14 zaczynamy..., a właściwie wracamy do gry z ul. Małachowskiego 5/7 w Łodzi :( niezliczone akcje, gdzie nie trafiamy spod samego kosza! Na trzecią kwartę schodzimy przy wyniku 43:23...

III kwarta

Po dłuższej przerwie gra się bardzo wyrównała, podopieczne trenera Adama Rajkowskiego, Sebastiana Karalusa i Konrada Talarkiewicza nadal nie potrafią wrzucić z najprostszych akcji, a łodzianki, również trapione kontuzjami grają coraz pewniej. Kwarta na remis 16:16...

IV kwarta

W ostatnich minutach obydwie drużyny wyczekiwały końcowego gwizdka. Po przeciętnej jakości hicie XIII kolejki zwyciężamy odnotowując 7 wygraną z rzędu, która umacnia uczennice SMS-LO Aleksandrów Łódzki na pierwszym miejscu rozgrywek juniorek starszych U-19 <3

Podziękowania kierujemy do ekipy Widzewa Łódź za ambitną postawę, a aleksandrowskim koszykarkom gratulujemy kolejnej wygranej! Brawo WY <3 Ale nadal czekamy na zdecydowanie lepszą obronę Basketek!

XIII kolejka rozgrywek juniorek starszych U-19 17.11.2021 r. (środa) Hala SMS-LO Aleksandrów Łódzki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź 67:50 (21:12, 22:11; 16:16, 8:11) statystyki, tabela.

Chwilka odpoczynku i ponownie ruszamy z przyspieszonymi rozgrywkami U-19, w sobotę zagramy z MUKS-em Bydgoszcz nietypowo o godzinie 12.30! Trzymamy mocno kciuki!