• Mega emocje, bez happy-end-u :)

Mega emocje, bez happy-end-u :)

03 listopada 201812-

W sobotnie przedpołudnie zadebiutowały w hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26 w Aleksandrowie Łódzkim kadetki rocznika 2003 i młodsze prowadzone przez trenera Dariusza Raczyńskiego i Piotra Milbrandta…

Basketki rozpoczęły spotkanie od mocnego uderzenia wygrywając w połowie pierwszej odsłony 12:2, niestety dekoncentracja i ostatecznie aleksandrowskie koszykarki wygrywają pierwszą część rywalizacji 22:14!

W kolejnej kwarcie gra się wyrównała, a rywalizacja „falowała” raz na korzyść gospodyń, raz przyjezdnych. Ostatecznie kończy się sprawiedliwym remisem 15:15.

Po dłuższej przerwie ponownie wróciliśmy do zbilansowanej gry obronnej i ataku, powiększając o trzy oczka przewagę – 53:42 :)

Jednak ostatnie 10 minut przejdzie do historii występów Basketek na poziomie kadetek…

Bezpieczna przewaga topniała z każdą minuta, a zejście za 5 przewinień trzonu naszej drużyny kapitan Mai Michalskiej (14 pkt.), Weroniki Puchacz (6 pkt.) oraz Aleksandry Grzelak (19 pkt.) podcięło całkowicie skrzydła naszym Basketkom :(

Na dobicie wraz z syreną kończącą spotkanie pabianiczanka kapitan Weronika Kirsz (17 pkt. 1x3) trafia wyprowadzając swoją drużynę na zwycięstwo!

Gratulując podopiecznym trenerki Jolanty Nowackiej, dziękujemy Basketkom za ambitną postawę, dziś pokazałyście charakter i walczyłyście jak lwice, czym zasłużyłyście na wielkie brawa! Wartym odnotowania w aleksandrowskiej drużynie zadebiutowały w składzie nowe Basketki - Oliwia Wasiak oraz Aleksandra Zakrzewska, witamy w Rodzinie UKS-u Basket :)

Dziękujemy kibicom drużyny z Miasta Sportu i Pabianic za wsparcie młodych-gniewnych oraz uczestniczenie w akcji „Serduszko dla Stasia”! DZIĘKUJEMY :)

II kolejka rozgrywek kadetek U-16

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - PTK LO Nowoczesna Edukacja Pabianice 62:63 (22:14, 15:15; 16:13, 9:21) statystyki, tabela.

Team trenera Dariusza&Piotra czekają dwie kolejki wyjazdowe do Strykowa i Łodzi. Trzymamy mocno kciuki!