• Najmłodsze Basketki niepokonane!

Najmłodsze Basketki niepokonane!

26 marca 201812-

Nadrabiamy zaległości i wracamy do weekendowego maratonu naszych najmłodszych Basketek, aż siedem spotkań rozegrano w tracie dwóch dni, soboty i niedzieli w hali SP 1 przy ul. Waryńskiego 22/26! Podopieczne sztabu trenerskiego Elena Redłowska-Agafonnikova, Jakub Głuszek oraz Kacper Nowowiejski rozpoczęły granie od sobotnich zmagań najmłodszej kategorii wiekowej skrzatek U-11, czyli rocznika 2007 i młodsze!

W pierwszym spotkaniu aleksandrowski Team prowadzony przez trenera Kacpra Nowowiejskiego zmierzył się z drużyną z Miasta Ujazdu i od pierwszych minut narzucił swój styl, czyli mocna, agresywna obrona i punkty z szybkiego ataku :) Z każdą kolejną częścią najmłodsze Basketki powiększały przewagę, by ostatecznie cieszyć się z trzeciej wygranej w sezonie 2017/2018! Wartym podkreślenia jest debiut "najmłodszych z najmłodszych" aleksandrowskich koszykarek Nadii Krzewińskiej (rocznik 2009) i Natalki Chrzanowskiej (08'), jesteśmy z Was dumni! Brawo WY :)

II turniej skrzatek U-11 mecz nr 1

UKS Orlik Ujazd - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 11:68 (3:14, 4:20, 4:15, 0:19) statystyki

W drugim meczu skrzatek U-11 zmierzyły się drużyny przyjezdne, gdzie ponownie podopieczne trenera Marcina Kocięby musiały uznać wyższość, tym razem koleżanek z Kutna.

II turniej skrzatek U-11 mecz nr 2

KKS Pro-Basket Kutno - UKS Orlik Ujazd 44:16 (12:2, 13:4, 12:7, 7:3) statystyki

W ostatniej rywalizacji sobotniego maratonu ponownie dzielnie wspierane Basketki przez aleksandrowskich kibiców wyszły na parkiet mierząc się z kutnowską drużyną prowadzoną przez trenera Tomasza Pasińskiego i Tomasza Skowrona. Ponownie młode-gniewne z Miasta Sportu Aleksandrowa Łódzkiego rozpoczynają walkę od agresywnej obrony, w którą zaangażowane były wszystkie podopieczne trenera Kacpra, a "doświadczone" Basketki w osobach kapitan Tatiany Redłowskiej (36 pkt.), Zosi Śmigiel (18 pkt.), Nikoli Piątczak (11 pkt.) brały odpowiedzialność za zdobycze punktowe!

Ostatecznie odnosimy czwarte zwycięstwo w ramach rozgrywek skrzatek U-11, nie odnosząc żadnej przegranej, uwaga jesteśmy jedną z dwóch drużyn (Alles Basket Głowno) mających statut niepokonanych! Brawo WY :)

Serdecznie dziękujemy najmłodszym uczestniczkom z Miast Ujazdu, Kutna oraz Aleksandrowa Łódzkiego, a Basketkom dodatkowo gratulujemy wspaniałej postawy na parkiecie, życząc udanego pierwszego wyjazdu z Waszym udziałem, który Was czeka już 7 kwietnia (sobota), gdzie w Mieście Ksawerowie zmierzycie się z drużynami ŁKS KK Łódź oraz gospodyniami UKS Atlas Ksawerów II. Trzymamy mocno kciuki! Powodzenia :)

II turniej skrzatek U-11 mecz nr 3

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - KKS Pro-Basket Kutno 69:25 (12:4, 18:7, 22:7, 17:7) statystyki, tabela.

Dziękujemy w imieniu Team-u trenera Kacpra Nowowiejskiego za wspaniały doping najmłodszych adeptek aleksandrowskiej koszykówki!