Inauguracja sezonu 2021/2022 za Dream Team-em U-15...

10 października 202112-

W niedzielne przedpołudnie wystartował nowy sezon rozgrywek kadetek U-15, które przypomnijmy prowadzone, są przez duet trenerski Dariusz Raczyński&Kacper Nowowiejski!

Wystartowaliśmy od spotkania wyjazdowego, w którym zmierzyliśmy się z ekipą Basket 4EVER Ksawerów, niestety nie na taki debiut czekaliśmy...

Od pierwszych minut agresywna obrona gospodyń spowodowała, że aleksandrowianki, miały ogromny problem z przedostaniem się na drugą połowę, w efekcie przegrywamy pierwszą część 20:4. W kolejnych kwartach niestety nie było lepiej, ale głowa do góry i walczymy dalej!

I kolejka rozgrywek kadetek U-15 10.10.2021 r. (niedziela)

Hala Ksawerów ul. Zachodnia 33 Ksawerów

Basket 4EVER Krawgors Ksawerów - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 105:27 statystyki, tabela

Gratulujemy podopiecznym trenera Tomasza Wojciechowskiego i Bartosza Śpiewaka, a Basketkom dziękujemy za walkę i życzymy pierwszej wygranej w meczu we własnej Hali SP 1 ul. Waryńskiego 22/26 w Mieście Sportu, w którym zmierzymy się z kutnowską ferajną. Serdecznie zapraszamy Kibiców startujemy o godzinie 11.00.