• Ekipa II Ligi Kobiet pojechała do Miasta Sieradza...
image

Ekipa II Ligi Kobiet pojechała do Miasta Sieradza...

04 lutego 201912-

W minioną sobotę zmierzyliśmy się z zaprzyjaźnioną drużyną podopiecznych Grzegorza Andryszczaka, która ambitnie walczyła przez trzy pierwsze odsłony, ale przemęczenie dało o sobie znać w ostatnich dziesięciu minutach...

Ogrywające się SMS-ianki klas I i II Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim, prowadzone przez trenerów Piotra Rozwadowskiego i Piotra Milbrandta przypomnijmy w sezonie 2018/2019 mają zadanie powalczenia w każdym spotkaniu i poprawianiu swoich umiejętności koszykarskich, które mają zaowocować w rozgrywkach juniorek młodszych U-18! Cieszy powrót Justyny Kozarskiej (19 pkt. 2x3) oraz Patrycji Borawskiej (17 pkt.) dumni jesteśmy, że każda z SMS-ianek zdobyła punkty! Dziękujemy :) 

W tegorocznych rozgrywkach drugoligowych mamy kilka wyrównanych drużyn, w stawce dziesięciu ekip, które będą walczyć o premię awansu do I Ligi Kobiet. SMS-ianki mają bardzo napięty grafik przed Feriami 2019, w tym tygodniu jeszcze zdążą rozegrać dwa spotkania drugoligowe, z ekipami z Nowej Wsi oraz Lublina.

Serdecznie zapraszamy już w najbliższą środę o godz.18.15 oraz w sobotę, gdzie startujemy o godzinie 13.30! Do zobaczenia :)


Kolejka XIV rozgrywek II Ligi Kobiet

LUKS Trójka Sieradz - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 31:79 (15:20, 9:18; 7:14, 0:27) statystyki, tabela.

GO SMS GO!